Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi van a torkommal?

Mi van a torkommal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, 20 éves fiú vagyok! Most már egy jó ideje valami baj van a torkommal, most fogok elmenni majd orvoshoz hogy nézze meg, de addig is jo lenne tudni nagyjából mire szakítsak! Az a helyzet hogy folyamatosan valami nyálka van a torkomon, amit mindig le kell nyelnem, vagy kiköpnöm, már amikor fel tudom krákogni! Sós vizes öblögetés pár percre kiiktatja, aztán újból ott van! Illetve mindig vannak ilyen kis fehér darabkák is a torkomon, amit van hogy a nyelvemmel fel tudok szedni, és iszonyat büdösek! Mi lehet ez? Mi van velem? Ha valaki tud valami értelmeset akkor írjon legyen szíves! Köszönöm!
2018. febr. 3. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
GÓCOS GARATMANDULA GYULLADÁS 20mp volt google
2018. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ez súlyos?
2018. febr. 3. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Sós vizes ölbögetés tényleg használ napi 3-4szer,nem vagyok orvos 7fön menj el,nem fogsz elhullani addig ne aggódj.
2018. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2018. febr. 3. 21:42
 5/10 Nagypolett7036 válasza:
Mandulagyulladás. Nekem is volt ilyen,de nekem már mire kiderült nem tudták megmenteni. Vegyél tantum verdét a gyógyszertárba és fujkáld azzal.
2018. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendben,se először elmegyek orvoshoz
2018. febr. 4. 07:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet mandulakő is a fehér, büdös darabka és a nyálka valamilyen gégészeti dolog is, pl hátsó garatfolyás. Menj el gégészhez egyből, beutaló nem kell.
2018. febr. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Nem kell beutaló gégészetre?
2018. febr. 4. 10:29
 9/10 Nagypolett7036 válasza:
Nem kell beutaló :)
2018. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké! Köszönöm! :)
2018. febr. 5. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!