Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sclerosis multiplex depresszió...

Sclerosis multiplex depresszió, hogy lehet segíteni a szerettednek, ha ebben szenved?

Figyelt kérdés

A barátnőm szakított velem egyik percről a másikra. Sajnos rosszul reagáltam le és kiakadtam rá. De 2 hét elteltével arra jutottam, hogy depresszióban szenved. Felhagyott az eddigi normális életével magabáforult, nem beszél,mindenkit eltaszít magától, állandóan otthon van és alszik. Igyekszem írni neki minden nap,de semmi javulás, hogy kimozdítsam ebből a helyzetből.


Valakinek van tapasztalata ilyen helyzetben?



2020. jan. 24. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy jön a depresszióhoz a szklerózis multiplex? Ha mindkettőben szenved, akkor értem. Tudok rájuk megoldást!
2020. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennek a betegségnek vagy egy depresszió időszaka is. Amin minden beteg vegigjar kinek hetekig, kiknek hónapokig tart.

Itt vagy inkább üzenetben tudsz segíteni?

2020. jan. 25. 12:27
 3/3 anonim ***** válasza:
20 vagyok és lány. Nekem 3 hónapig tartott. Szerintem elviselhetetlen voltam....Mindig csak a gyógyszerekről,a tolószékről, DE HOGY LESZ ÍGY GYEREKÜNK, hagyj el keress egészséges lányt.....Na ja...Ez volt az én témám... 3 (igen nagyon durva...) 3 hónapig nem szexeltünk.. Akkor voltam friss 19 (2018. Októberében jött a 2.shub és novemberben lettem 19)..Aztán szépen lassan elmúlt..Biztosította hogy velem marad bármi lesz bárhogy döntök szeret. Következő nyáron megkérte a kezem..együtt élünk jelenleg együtt tervezünk szeretjük egymást ezért jól is vagyok nincs panaszom.:) sok türelem szeretet kitartás..
2020. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!