Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez alkoholizmus?

Ez alkoholizmus?

Figyelt kérdés
Amíg föztem a paprikás krumplit,közben megittam kb: 3dl. jó minőségű házipálinkát! mire ezt a posztot megírom,és a végére érek, kimegyek, és megvacsorázok! de a kaja elött még bedobok egy felest, és utána száraz vörös bort iszok! Mi lesz velem?:alkoholista vagyok? már semmi nem érdekel, csak hogy jól érezzem magam!se kutjám, se macskám,52-es férfiember vagyok.-gy érzem jól magam,nem is értem mi a kérdésem! csak beszélgetni szeretnék, senkim nincs.

2019. dec. 21. 16:46
 1/7 anonim válasza:
nyugalom
2019. dec. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 52-es Férfiember!

Inkább ne csináld, nem lesz jó vége, tapasztalatból írom.

Én épp ennyi idős vagyok, nő és nekem sincs senkim (pontosabban, van egy macskám).

Maradj inkább egy pohárka bornál, de a töményet hagyd el.

2019. dec. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A legjobb úton haladsz afelé. 52 éves férfiemberként miért nincs senkid? Nyugodtan lehetne. Vagy ha nem, akkor kutyád vagy macskád legalább. Munkád van?


Karácsonyra ne maradj egyedül, ha lehet.

2019. dec. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Chatelj és hangoztasd ott is, hogy épp iszol.
2019. dec. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3- mert senkinek nem kellek! munkám van, de semmi örömöm nincs benne.vagyis a munkatársaimban nincs örömöm.az egyik, életem megrontója!megbolondulok tőle! sajnos vagyis nem!! karácsonykor egyedűl leszek, csak "szenteste" kell mennem anyámhoz! valami katasztrófa lesz! megbolondolok már előre! bár ne élném meg a 24.-ét!
2019. dec. 21. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Most erre mit mondjak? Nekem se munkám, se anyám. Ha akarnék, sem tudnék senkihez menni Karácsonykor. Itthon fogok csücsülni, egyedül.

Vajon, akkor melyik is a rosszabb?

2019. dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen
2019. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!