Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megijedjek? Miért van ez?

Megijedjek? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Egy hete hidegrázás borzongás torokfájás sat. volt. Hétfőn kezdődött. Keddtől bár munkába kellett mennem c vitamin,kíméltem magam egészséges életmóddal napról napra jobban lettem. Tegnap már tök jól voltam de persze ugyanugy vigyáztam magamra. Ma reggelre megint borzongás láz . Az többi nem de ez is bosszantó. Most visszatért annak ellenére hogy eddig jobban és jobban lettem? Vagy ez csak annyi h még nem vagyok teljesen jól?
2020. jan. 25. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Kerülget valamiféle betegség, például nátha.

A test képes a maximumot kihozni, hogyha meg kell tenni valamit, jelen esetben dolgozni, és egy ideig adhatod magadnak a c vitamint, viszont utána ismét visszaesel, amikor lesz egy kis időd a pihenésre.

2020. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!