Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy Magyarországon nem tesznek semmit a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés
Se reptéren, sehol semmit.
2020. jan. 26. 22:46
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
26%
Nem a magyaroknál!
2020. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
35%

Nem csak ,hogy nem tesznek semmit a terjedés megallitasara hanem:


[link]

2020. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim válasza:
67%
A csernobilt is sokaig titkoltak ebben se minden tiszta biztosan vannak hamis infok es sajnos ez ellen nem tudunk mit tenni sokan felnek es ez normalis enis felek nem eltem emg amikor felrobbant az atomeromu de tudom es okvastam sokat hozza videokat neztem az igazat eltuntettek toroltek szval ez valoszinuleg itt is hasonlo a korulottunk levo orszagokban csak 1-2ilyen eset van akiket ha idoben kezelnek talan nem jon tovabb de mint ahogy mar mondtam enis felek es remelem hogy megallitjak mint eddig mindig!
2020. jan. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂

Most komolyan egy olyan vírusos eredetű betegségtől fostok ami tőlünk több ezer kilóméterre alakult ki kb 100 emberen?

Emberek... A vírus kb addig él míg talál magának gazdatestet. Amint kijut a gazdazestből a természetbe, az onnantól nem fertőzőképes. Ti keveritek a bakteriális fertőzéssel a dolgot. A baktériumok képesek elszaporodni a természetben, ezért ha azután leszel beteg, hogy megfogtad a kilincset akkor az bakteriális fertőzés.

Ahhoz, hogy a korona vírust elkapd le kell valakinek Kínából utazni ide akinek a szervezetében már ott lappang legalább 1 aktív vírus, az az egy db vírus kb míg repülővel ideér megsokszorozódik, ezután ha leszállt a repülőről neked már csak annyi a dolgod, hogy jól megölelgeted, megpuszilgatod az illetőt, akár még ágyba is bújsz vele.

Ezek a feltételek ha nem teljesülnek akkor nem kapod el. De elég kicsi az esélye hisz a fertőzött városban kijárási tilalom is van.

Tényleg nem értem az aggodalmat.

2020. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
34 .te mikor olvastál hireket( basd+ )utoljara?
2020. jan. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

#34

Ha ennyire tàjékozatlan vagy, akkor inkàbb olvass utàna a dolognak mielőtt hozzàszolsz a témàhoz.

2020. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim válasza:
36%
A lényeg az, hogy mossatok rendszeresen kezet,használjatok kézfertőtlenítőt,ne menjetek hatalmas tömegbe és esetleg vészhelyzet esetére szerezzetek be maszkot amíg lehet kapni. Igaz most még nem kell félnünk, de még bármi megtörténhet, csak egyszer azt vesszük észre, hogy nálunk is itt van, de ne legyen így... A kérdésedre a válaszom: Szerintem nem veszik komolyan, vagy majd csak akkor kapnak észbe, ha már baj,van. De ezt már megszokhattuk... Reméljük, hogy tényleg nem komoly a vírus, csak felkapta a média.
2020. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
68%
A reptérnek valamiért célja, hogy ideérjen a vírus. Mocskos aljanép dolgozik ott...
2020. jan. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
8%

Nem halálos vírusról van szó. Akik ebbe belehaltak azok amúgy is meghaltak volna mivel annyira le volt gyengülve az immunrendszerük. Kb mintha elkapnál egy influenzát. Elmész orvoshoz, kiír egy hét pihit aztán elmúlik. Pff...de nagy dolog.

Manapság már nincs olyan, hogy halálos fertőzés....

2020. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
#34 felmérések szerint kb 30 ezer ember kapta el csak nem tud róla
2020. jan. 29. 00:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!