Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus? A véleményeteket...

Koronavírus? A véleményeteket kérem.

Figyelt kérdés
Szóval nekem kicsit gyanús ez a koronavírus sztori.. Nem hinném, hogy ez véletlenül történt volna, bár ki tudja nem kell ezért letámadni. Viszont, mivel lehet akár 2 hét is a lappangási idő, amikor még nem kezdődött el ez az egész, már benne volt valakikben a vírus és olyankor kiutazhattak külföldre, úgy, hogy nem is tudta senki. Szerintetek mennyi esély van, hogy hozzánk is eljusson ez a vírus? Ja és kéne aggódjon egy olyan ember mint én, akinek legyengült immunrendszere van?

2020. jan. 27. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézed a 2003-ban készült SARS virus statisztikák akkor kb megkapod rá a választ. Védekezni ellene véleményem szerint nem nagyon lehet mivel a SARS is világjárvány volt. Minden esetre kerüld a gyorskajákat és jól hőkezelj mindent. Nekem is gyengébb az immunrendszerem de kb csak c-vitamin van ami fogalmazzunk úgy hg l***sz egy vírusnak.

DE azért nem kell ezen a dolgon úgy kiakadni, mindig voltak és lesznek járványok pl:H1N1 és azt hozzá kell tenni hogy a halottak 70%-a 60 év feletti.

2020. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Én konkrétan lesz@rnám, ha nem látnám ezt a témát itt kb. századszorra.. A hírekben sem olvasom el, nem érdekel.
2020. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
😄😂
2020. szept. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!