Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam a koronavírust?

Elkaptam a koronavírust?

Figyelt kérdés

Köhögök meg lázam van és furcsán veszem a levegőt. Orvos látott, de csak sima antibiotikumot írt fel. Mi van ha nincs kiképezve rá? Amúgy mindig figyelek arra, hogy milyen tüneteim vannak, hogy veszem a levegőt és

ha egy apróbb eltérés van elmegyek orvoshoz, szóval oda figyelek az egészségemre. Bár az orvosom szerint nem kellene ennyit foglalkozni ezzel. A nyirokcsomókat is lehet tapintani, elég jól érződik a nyakamon. A lélegzetvétel nehezebb. Vérnyomásom 127/50 volt legutóbb. A sok lépcsőzés miatt kifáradok a betegség miatt, pedig nagyon sokáig bírom. Ja és a torkom kapar, főleg nagyobb nyelésnél. Ha hirtelen felállok szédülök és fáj a fejem. De van, amikor a fejfájás állandó. Néha hasmenés szerű tünetek. Hidegrázást majdnem kihagytam, de az nem mindig jellemző. De reggel valamikor verejtékesen ébredek fel. Az orrom kevésbé folyik, nem nagyon vagyok náthás, igazából eleinte nagyon kellemetlen volt, azzal kezdődött az egész. Étvágyam sincs nagyon, nem esik jól az étel. Biztos nem koronavírus? Rendeltem 2 hete a wishről.



2020. jan. 27. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
hipochonder vagy
2020. jan. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
De az lehet... Nem láttad véletlenül mikor kibontottad a csomagot a cucc sarkában bujkáló koronavírust? Hiba volt. Legközelebb használd a nagyítót!
2020. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
El.
2020. jan. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Fejezzétek már be az azt ostobasságot, hogy rendeltetek kínából, és jaj a tárgy tuti koronavírusos. Mindenhol leírtál, elmondták, nem terjed tárgyakon keresztül.

Ha nem érintkeztlk fetőzö beteggel akkor nem koronavírus, hanem a szokásos influenza. Ne legyetek már ennyire ostobák!

2020. jan. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Max az influenzát.
2020. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

4.-nél a pont.


Kivéve...ha vírusmintát, emberi testváladékot, vagy fertőző élő állatot rendelsz. Vagy egy fertőzött kínai tinilányt.

2020. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
influenzás vagy. járvány van.
2020. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

“Amúgy mindig figyelek arra, hogy milyen tüneteim vannak, hogy veszem a levegőt és

ha egy apróbb eltérés van elmegyek orvoshoz”

Szerintem ha meglát téged a háziorvosod, már fejvesztve menekül.

2020. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Orvos látott, de csak sima antibiotikumot írt fel. Mi van ha nincs kiképezve rá?"


Az biztos,hogy nincs mert egyik sincs!


Viszont a vérnyomás az gyanus,pont ugyanilyen vérnyomással haltak bele a legtöbben a koronavírusba

2020. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Basszus, hagyjátok már ezt a sok hülyeséget! Ne pánikoljatok már! Ez a vírus NEM terjed tárgyakon keresztül, csak is beteggel való érintkezés után kaphatod el te is, és ez legtöbb esetben kínaiak. Ha nem érintkeztél velük, akkor szinte kizárt. A másik meg az, hogy az országban igen is vannak jó orvosok! A harmadik meg az, hogy, ha valakinek ugyan annyi a pulzusa, mint egy random koronavírusos halottna, akkor nem jelenti azt, hogy te is meg fogsz halni... Nyugodj meg, elkaptàl valami szarkórt ami NEM koronavírus! A szervezeted kevébé bírja, vagy eldugult nagyon az orrod és ezért veszed nehezebben a levegőt. Nem kell pánikolnod..
2020. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!