Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet bűzös a nyelvem...

Mitől lehet bűzös a nyelvem felszíne egészen hátul?

Figyelt kérdés

A leheletemen semmit sem érezni, a nyelvem első része sem büdös, viszont hátul nagyon kellemetlen szagú. Félek, hogy valami gomba vagy fertőzés okozza. Lerakódás nincs rajta, vagyis nem változott a korábbi állapotokhoz képest, amikor még nem figyeltem fel a szagra.

Próbáltam öblögetni szájvízzel, pálinkával, többször is fogat mostam, lassan egy hete tartó állapot.



2020. jan. 28. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ezt hogyan sikerült megszagolnod???
2020. jan. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy az egyik ujjamat ráteszem a nyelvem elejére: semmi szaga, egy másikat a nyelvem hátuljára, egészen bentre: kellemetlen bűzös.

Egyébként úgy is működik, ha mondjuk végignyalod a csuklódat és utána megszagolod.

Ja és nem vagyok refluxos

2020. jan. 28. 16:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Fogaid rendben vannak? Lehet bújkál benned egy kis megfázás vagy vírus és pár nap múlva tapasztalsz majd torokfájást is.
2020. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Honnan veszed, hogy nem vagy refluxos?

Egyébként szerintem hipochonder vagy.

2020. jan. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fogaim teljesen rendben vannak
2020. jan. 28. 16:31
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Kipróbáltam, nekem is más a szaga hátul, de nem nem mondanám hogy bűzös, inkább az a sima állott nyál vagy nyálkahártya szag. Mihez tudnád hasonlítani a szagát?
2020. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy ez probléma lenne, ha kórosan büdös lenne azt nem csak az ujjaddal éreznéd, hanem alapból a szádban is.
2020. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6: Kellemetlen bűzös, már-már "kesernyés" szagú
2020. jan. 28. 16:44
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Létezik néma reflux is, azt általában úgy ismered fel hogy köhögsz de igazábol nem látod betegség okát.
2020. jan. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mandulámtól hasonló sajnos, csinálhatok bármit, ki kell nyomkodnom pár naponta a mandulaköveket, ami felgyűlik benne. Ha sokáig hagyom akkor elszínezi a nyelvemet a két szélén, ki kéne venni őket. :(
2020. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!