Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam a korona vírust? A...

Elkaptam a korona vírust? A terjesztesert megbuntethetnek?

Figyelt kérdés

Január 18-an érkeztem haza Kínából egy targyalasrol. Tegnap óta 39 fokos lázam van, szédülök, fáj a fejem. Orvosnál meg nem voltam, viszont azota több száz emberrel erintkeztem, vonaton, bevasarlout központban, szóval nagyon sok embert megfertozhettem. Ezért megbuntethetnek?

Orvoshoz péntekre kaptam időpontot.


2020. jan. 29. 08:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez nem kamu, akkor irány a László kórház vagy a legközelebbi infektológia! Kínából jöttél, tehát gyanús vagy. Egy teszttel tisztázni lehet, hogy influenzás vagy, vagy koronavírust hurcoltál be. Ez nem ér rá péntekig.


Ha pedig kamu, akkor rémhír-terjesztésért büntethetnek meg.

2020. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
És ha az is kamu,hogy Kínából jött?
2020. jan. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem kamu, hát nem hiszem egy hogy ennyi idiota van itt.. Egy kérdést tettem fel arra vártam volna válaszokat nem kioktatast.

Holnap felkeresek egy orvost.

2020. jan. 29. 18:51
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább te vagy az idióta, hogy ma nem mentél el...
2020. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy - bár a kérdés idiótaság - a válaszokat nem teljesen értem, nálunk se lehet csak úgy betoppanni a dokihoz, 1 hétre előre kell kb. szólni, hogy majd mennék.
2020. jan. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%
A háziorvoshoz? Nagyon életszerű, hogy tudd, hogy jövő hét szerdán lázas leszel, úgyhogy gyorsan fel kell hívni..? Ilyet még nem hallottam, teljesen logikátlan.
2020. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, igen elkaphattad! Legjobb ha már orvoshoz se mesz el, hacsak nem akarod közben megfertőzni a vilagot, szóval halj meg otthon bekeben! Amúgy meg irany az orvos még ma, nem muszaj házi, ha csak holnapra van időpont
2020. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

mi logikátlan az időpontkérésben az orvoshoz??

igen lehet három órát várni a váróban, vagy kérsz időpontot és kiszól az orvos az időpontkor, hogy XY jöjjön be! gyökerek..

2020. márc. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
És ha te olyan beteg vagy, akkor inkább vársz több napot, mire eljutsz időponttal? :D Gyökér... :D
2020. márc. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért kéne több napot várni te agyhalott? Az én háziorvosomnál online felületen lehet időpontot foglalni. Reggel is tudsz aznap délutánra foglalni. Attól hogy te akkora fogyatékos vagy hogy bent ülsz az öregasszonyokkal a váróban 5 órát, és megdöbbentő dolognak állítod be, hogy időpontra megy valaki az orvoshoz, ez még létező dolog, max a ti kis falvatokba még nem jutott el.
2020. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!