Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Engedjem begipszelni?

Engedjem begipszelni?

Figyelt kérdés

Inhuvelygyulladasom van, már sokadszorra tér vissza. Mindkét kezem érintett.

Voltam injekció kúrán, lámpáztam, krémeket próbáltam, rögzítőt, fáslit is kaptam már rá.

Semmi nem segít.

Ma az orvos azt javasolta, hogy holnap jelentkezzek nála a kórházban és begipszelik mindkét kezemet 4 hétre.

Ez megoldja a problémát?

Nem szeretnek gipszet, mit tegyek?

Ilyenkor az ujjam szabad marad vagy azokat is gipszbe kell rakni?

Táppénzre kell mennem így vagy irodai munka végezhető?



2020. jan. 29. 12:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem mi találkoztunk magánrendelésen! A barátnőddel jöttél a dokihoz, én egyedül voltam. Mindkét kezed gipszben volt és kék színű kartartód volt mint nekem is csak nekem ott még csak az egyik karom volt gipszben.

Előttetek hívott be az orvos és a másik kezemet is bekötözték, mindkét kezem nekem is nyakba volt kötve, a baratnod segített felhívni a páromat hogy jöjjön értem :)

Másnapra beutalt a doki gipszelésre.

Táppénz és gipszben pihentetés..

Te hogy bírod? Éjszaka neked is dagad ha leveszed a nyakadbol és szabadon vannak a kezeid? Nekem lüktetnek az ujjaim a gipszben olyankor.

Téged nem zavar hogy mindenki nagyon bámulja a kezeidet? Engem nagyon idegesít, én nem kötöttem fel mikor bevittem a papírt a munkahelyemre így is nagyon bámultak pláne mikor mindkét kezem a nyakamban és világít a gipsz.

Neked is 4 ujjas gipszkesztyű van szó szerint a kezeiden láttam de hogyhogy neked engedte a doki a könnyített gipszeket? Az azért kisebbnek is néz ki és könnyebb is lehet.. Nekem fehér, nehéz gipszet tettek mindkettőre.

Vagy így kérte az orvos? Amit a gipszelo orvosnak adnom kellett másnap papírt azon annyi volt hogy kéri az orvos a jobb kézre gipszkötés felhelyezését plusz az inhuvelygyulladas leírása.

2020. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok aranyoskáim, Marika néni vagyok a takarítónő, láttalak benneteket, jobbulást, puszi!
2020. márc. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
😂😂😂 ez jó
2020. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

😂😂😂😂

Remélem azóta mindenki jól van! Nekem most jött ki valami nyavalya az ujjamon. Kattog, recseg, ropog, fáj, zsibbad. Nektek milyen tüneteitek voltak?

2023. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!