Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Érdemes előre venni tartós...

Érdemes előre venni tartós élelmet arra az esetre ha ideer a korona vírus?

Figyelt kérdés

Vettem 200db maszkot és 5x fél literes kézfertőtlenítőt, de hideg élelmet meg nem. Érdemes lenne venni, mielőtt kifosztjak a boltokat az emberek?

1-2honapra elegendő élelmiszer elég vagy többet szerezzek be?



2020. jan. 29. 15:18
1 2
 11/12 A M válasza:

Ausztraliaban panik vasarlassal felvasaroltak a WC papirokat, az uzletek polcai uresek. Folytatodik a tartos elelmiszerek felvasarlasa is, de hiany csak nemelyik elelmiszerbol van pillanatnyilag. A felso 1%-nak mindig van viz, elelmiszer, orvossag, vitaminok, szemelyes es haztartasi products es liquid penz tartaleka. A mi csaladunk minimalisan 6 honapra elegendo aru tartalekkal es 1 ev folotti liquid (nem befektetett, actual cash) penz tartalekkal rendelkezik. Termeszetesen a leheto legegeszsegesebb tartos elelmiszereket (lehetoleg olyanokat, amit valoban hasznalni szeretnenek) erdemes otthon tartani. Elelmiszereken kivul, 1 evre elegendo vitaminokat, 2-3 honapra elegendo orvossagot, 6 honapra elegendo szemelyes es haztartasi products is erdemes otthon tartani Ugy mint a felso 1% (buying in bulk) akciokon nagyobb mennyisegben szokas vasarolni szukseges arut. (peldaul tisztitoszerek, szemelyes products) cikkeket, lehetoleg soha nem fizetni teljes arat.

Termeszetesen onoknek a sajat csaladjuknak legjobban megfeleloen erdemes bevasarolni.

A legjobbakat kivanjuk onoknek es mindenkinek Magyarorszagon.

Anna M.

2020. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyen idióták miatt,mint amilyen te is vagy,nem tud most sok sok ember magának szájmaszkot és fertőtlenítőt venni,meg alapvető élemiszereket.Én direkt nem kezdtem bele az őrült vásárolgatásba,mert megmondták,hogy a boltok,patikák nem zárnak be,erre én is jól megszívtam,idősekkel dolgozom,és alig van maszk és fertőtlenítőm is.Arra nem gondol a sok idióta,hogy a sok felvásárlásnak milyen következményei lesznek,mert lesznek pl.hatalmas áremelkedések,így is olyan árak vannak már itt,na majd mi lesz még ezután.
2020. márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!