Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam így a Koronavírust?

Elkaphattam így a Koronavírust?

Figyelt kérdés

A barátaim nevetnek, hogy hagyjam abba a spekulációt. Én nem félek egyébként, de leírom, mi törtent. Január elején beteg voltam, gondolom influenza, azt kifeküdtem egy hét alatt. Kb 2 hét hete lementem egy kínai étterembe, ahol evőeszközt kértem, a kínai csávó az ujjaival fogta meg a kanalat, és úgy ettem belőle. Azóta eltelt 12 nap és tegnap óta lázas vagyok, levertnek érzem magam, és kapar a torkom. A lappangási idő 1-12 nap, és én mindezt azért tartom furcsának, mert már január elején voltam beteg, tehát másodjára nem kaphatnám el egy jó ideig ismét az influenzát.

Nem pánikolok, csak felmerült a kockázata. Mit gondoltok?


2020. jan. 29. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak ebolás vagy.
2020. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne agyalj ezen, mert hülyeség!
2020. jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Én ma voltam dokinál. És kiderult hogy influenzás vagyok! És nem írt rá semmi gyógyszert! Azt mondta pihenjek! Én meg nem nagyon feküdtem ma, hanem itthol tettem vettem..

Felejtsd el ezt a koronavírust! Már Magyarország elkérte Kínától a koronavírust és már tanulmányozzák és dolgozzák kifelé rá az ellenszert.. Úgyhogy nyugodj meg.

2020. jan. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Ja mivel influenzára nem hat az antibiotikum.
2020. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Az a helyes, hogy nem panikolsz.
2020. jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
a barataid okosabbak mint te, hallgass rajuk
2020. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora hülyeség ez már? Azt hiszed minden kínai vírushordozó még ha nem is járt Kínában? Ne szedjünk össze és zárjunk karanténba minden itt élő kínait?
2020. jan. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!