Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek elmenjek a kirándu...

Szerintetek elmenjek a kirándulásra?

Figyelt kérdés

Elég beteg voltan múlt hét csütörtöktöl keddig (megfázás) és jövőhéten lenne egy iskolai zenekaros kirándulás ahol valami hegyekben lennénk, de ott viszont sok gyerek is jönne (a kórus miatt) és 4-5 fős szobákba kellene aludni (3 éjszaka), meg különben sok próba szinten tele szobában. A házból nem nagyon mozdulna ki senki, max a kertbe.


Sajnos tavaly is megfáztam ezen az úton, és a multhetit még nem hevertem teljesen ki, de elég gagyi indok ez a lemondásra mert azért mégiscsak szegény tanárok belénk ölik a munkát :/ szerintem nem is fogadnák el ezt indokként.


De én mégsem vagyok annyira biztos abban hogy jó ötlet lenne elmenni mert nem szeretném az immunrendszeremet elrontani, mert ettől a korona vírus cucctól is tartok egy kicsit, plussz ha rám jön a kohögés akkor a többiek között sem akarok pánikot kelteni...


Szerintetek lenne értelme lemondani ezt az utat vagy csak túl spilázom a dolgot?



2020. jan. 30. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menjél szépen kezet mosni, aztán meg kirándulni. Ha a többiek annyira pánikolnának egy kis köhögéstől, akkor nem mennének. De mennek. Tök jó lesz, ne hagyd ki!!! Vigyél ilyen alkoholos kézfertőtlenítőt is a biztonság kedvéért, és érezd jól magad!
2020. jan. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Képzeld a gyerekeket kicsi korukban azért kell hagyni a sárban, fűben stb ben fetrengeni, hogy a szervezete, imm.rendszere hozzászokjon dolgokhoz.


Ha mindentől el van zárva s nincs kitéve ezeknek , akkor gyenge vacak szervezete lesz.

Orvosolható, de nem mindenkinél.


Ha pedig simán megfáztál az lehet alul öltözöttségtől kezdve a hideg dolgokra leülésig.


Nagyon erős szervezetem van, de nem véletlen.


+Étkezés, folyadék bevitel & kondiban lét is sokat segít.

2020. jan. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon még nincs koronavírus. Mond ezt a többieknek, ha nem értik az az ő bajuk emiatt ne hagyd ki.
2020. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból nagyon szívesen elmennél akkor semmiképpen se hagyd ki.
2020. febr. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!