Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elmenjek a kirándulásra?

Elmenjek a kirándulásra?

Figyelt kérdés

Az osztályfőnök kitalálta,hogy idén menjünk vmi erdőbe és aludjunk ott sátorban!Sztem ez a legnagyobb hülyeség,amit ember ki tud találni...

Mégis mit lehet ott csinálni?Nézni a fákat?

Én nagyon nem akarok menni,mert vasalom a hajam és ahhoz kell áram,ami valószínűleg ott nem lesz.Sátorban én biztos nem fogok aludni,mert ki tudja,mi/ki támad meg minket...

Minden osztály képes menni normális helyekre,csak mi nem -.-

Ez az utcsó közös osztkir-ünk,szóval nagyon jónak kéne lennie,de így...

14//L


2011. márc. 16. 07:58
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
92%

Ez az eddigi legjobb kérdés, amit olvastam. :DDDDD

Hát ne menj.

2011. márc. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Valami tragédia történik, ha nem vasalod a hajad?
2011. márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az ilyen kirándulások a legjobbak! Bánnád, ha nem mennél, a többiek meg ódákat zengenének róla később, hogy milyen jó volt. Azt a pár napot kibírod hajvasaló nélkül, a többi lány is kibírja.
2011. márc. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
92%
Írd össze egy papírra, hogy milyen érv szól amellett, hogy elmenj, és milyen amellett, hogy ne. Viszont szerintem az osztlykirándulások mindig jól telnek. Persze nem tudom, hogy az osztályközösségetek milyen, de egy jó kis csapat mindig kitalál valamit, elhülyülnek, elszórakoznak. Szerintem később megbánnád ha nem mennél. Nekem is vasalni kell a hajamat, valószínűleg én is dühöngenék egy párat, de legfeljebb hajgumival,hullámcsattal megoldanám ; )
2011. márc. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
89%

ma 12:17 Lájk.:D ezen jót röhögtem..:))


csak h a kérdésre is vlaszoljak:


igazán nem fogsz belehalni ha nem vasalod a cukcsí pihe-puha hajacskádat 1 v. 2 napig.-.-" Az ilyen kirándulások a legjobbak.Mi 3 napra mentünk még tavaly amikor 8.-asok voltunk,mindenki nagyon jól érezte magát,5 nap alatt aludtam vagy 2órát.

egész éjjel bandáztunk,mászkáltunk,beszélgettünk,üvegeztünk,és jéé jól éreztük magunkat pedig közöttünk is volt pár olyan plázap*cs mint Te.sorry.*.* szerintem menj el,mert mindig az a legjobb buli amiről lemaradsz.tapasztalat.:/


15L

2011. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%

Tényleg rossz amit lefestesz képet róla. De nézd a jó oldalát.

1. tábortűz. (nálunk az mindig tök vicces)

2. pl nálunk sulin kivül irto rendes mindenki osztályból,fiuk,lányok...

3. éveken át beszélnétek róla.

4. közös kép ,ugy kimaradsz belőle mint a sicc.

és biztos vagyok benne,ha ez az uccsó kirándulás közösbe,nem lesz felejthetetlen ;)

tényleg rossz amit leírtál,de nem éri meg...

emlékszem egyszer kihagytam egy sima túrát,mert nem volt kedvem... aztán nem voltam rajta egyik képen se,azóta (2éve volt) emlegetik, ilyesmik. te döntesz... de sok sikert ;)

2011. márc. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%
Hmmm... nem tudom eldönteni, hogy valaki épp jót röhögve trollkodik itt és a kérdés fake, vagy tényleg vannak ennyire elkényeztetett plázap.csák... -.-" Hmm, mivel szeretnék még hinni valamelyest az emberi faj életképességében, inkább a trollkodás mellett döntök azt hiszem. GTFO!
2011. márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
90%

én is vasalom a hajam és be kell valljam, nagyon igényes vagyok a külsőmre.

DE az ilyen kiránduláson nagyon jól éreztem magam:) nem érdekelt, hogy nézek ki, rengeteget nevettünk, beszélgettünk és tényleg sokkal közelebbről megismertem egy két osztálytársamat.

szörnyek és egyébállatok (még nyuszik se) fognak betámadni a sátorba:D

amúgy egy sátorozáson igen is sok dolgot lehet csinálni, nem csak a fákat nézni:) attól függ, hogy a szervező mennyire akar programozni és hogy milyen a magaviselete az osztálynak. nekünk azt mondta, azért ad ennyi programot (túrák, múzeumok ilyenek...) mert nem tudnánk lekötni magunkat. megbeszéltük vele, hogy ezt nem szeretjük és maradjunk inkább ott a szálláshelyen ahol igen is rendes magatartással le tudjuk kötni magunkat. aztán rengeteg érdekes és vicces programot találtunk ki:)

élveztem nagyon. kár, hogy most csak egy napra megyünk...:S

2011. márc. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%

Jézusom nehogy valami baja legyen a hajadnak-.-"

Örülnék hogyha ilyen kirándulásra mennénk...de mi faházban foguk aludni....

Tudod mit? Ne menj el mert még a Converse-s cipődre ráugrik a béka,megcsíp a szúnyog,rád mászik a pók és még sorolhatnám....-.-"

Ja és nem vagyok igénytelen attól ha esetleg kint alszok a sátorban és nincs kivasalva a hajam;)-.-"

És igen...nézni kell a fákat.De gondolom te a táskákat és a cipőket szereted nézni valami üzletbe;)

14/L

2011. márc. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
81%
vigyél egy agregátort
2011. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!