Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fekete nyák a székleten?...

Fekete nyák a székleten? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

Kicsit erőlködtem a wc-n mostanában nagyon keveset iszok kb 1pohar viz egy nap és észre vettem hogy valami fekete van rajta azt hittem féreg vagy valami más de nyálka volt es elég sűrű mint a takony kb.

Semmi más problémám nincs nem fáj semmi jó étvágyam van stb.



2020. febr. 2. 11:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy arany erem is van nem tudom mennyire számít
2020. febr. 2. 11:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana elmenni orvoshoz,mert a fekete szín lehet olyan vérzéstől,ami az emésztőrendszered felső traktusából származó emésztett vér.
2020. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mindig lágy, puha szokott lenni kulonosebb erolkodes nelkul kijon
2020. febr. 2. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Aranyér esetén a vér piros.
2020. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az mit jelent? Daganat?
2020. febr. 2. 11:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön arra gondolni,sőt az a legutolsó. Lehet nyálkahártya gyulladás,amitől fekély alakul ki.
2020. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
20 évesen ki alakulhat már a daganat nem? Az a legritkább én is ugy tudom de nagyon félek tőle mégis
2020. febr. 2. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
Én egyszeri alkalom miatt nem szaladnék még orvoshoz. Ha rendszeresen, tartósan előfordul, pl. pár napig, vagy ha többször visszatér, akkor fordulnék orvoshoz, aki szintén először csak egy kivizsgálásra küldd el, tehát nem fogja rögtön kimondani a halálos ítéletedet. Addig is megpróbálnék több folyadékot inni és rostokban gazdagabb ételeket enni.
2020. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fentebb leírták neked, hogy mi lehet a baj, meg azt is, hogy menj orvoshoz. Daganat bármely életkorban kialakulhat, még 1 évesen is, 20 évesen is meg 80 évesen is, viszont nem értem mért erőlteted ezt ha egyszer semmi nem utal arra, de leírom én is mégegyszer, MENJ ORVOSHOZ, és megtudod.
2020. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!