Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek volt már stroke-ja?

Kinek volt már stroke-ja?

Figyelt kérdés

Ha valakinek volt már stroke-ja, jellemzőek lehetnek ezek a tünetek!?

Körkörös szemmozgás, amit nem tudsz kontrollálni, körkörös szédülés, görcsös fejfájás, elveszíted az egyensúlyérzéked,elveszíted a kontrollt a tested felett, fejről szédülés. Röviden.


2020. febr. 2. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez most történik, akkor hívd az ügyeletet.

Nem feltétlenül stroke, de valami nagyon nem buli.

2020. febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem most történik!

De reggel felkeltem és már éreztem még csak felemeltem a fejem és éreztem hogy valami nem stimm. Felálltam, és vagy jobbra akartam dűlni, de amúgy össze vissza. Kimentem a wc-re, de jobbra balra dülve mentem ki, és gyors vissza az ágy!Ez egy kisebb valami, nem vészes, de mikor felálltam, akkor egyértelműen éreztem hogy a kontroll nincs meg a testem felett, össze vissza szédülés. Ekkor elkezdett szúródni a szívemnél, köbö. 2cm - re.

2020. febr. 2. 12:17
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. febr. 2. 12:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Erős hányinger ebben az állapotban. Felállsz, és elakarsz esni, neki mész tárgyaknak, a szív szúródása ekkor.
2020. febr. 2. 12:18
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi ez! De azt hittem hogy már vége örökre! Az akaratlanul körkörös szemmozgás, nagyon gyors!!! És nagyon gyors körkörös szédülés, az kábé.2014- volt, ekkor 1- óráig feküdtem az ágyban, fél oldalt, mire ez enyhűlt hála! A semmiből jött, és annyira erős volt hogy még időm sem volt megilyedni. Imádkoztam, és csak tartottam magam. Pont főztem. A semmiből hírtelen elkezdtem körkörösen szédülni, és a szemeim. Gyors lefeküdtem. Azóta volt már többször, de szemforgás nem volt! Utolsó ilyen tavaly volt, akkor lefejeltem a tükröt. Egy éve nem éreztem ilyet, csak ma reggel, de ez is annyi volt hogy: Enyhe egyensúly érzékzavarra emlékeztető érzés, össze vissza mész, nem tudod rendesen kontrolálni a tested feletti helyzetet. Csak már unom hogy nem tudom mi ez, és úúútááálooom az orvosokat, hát amolyan fehér köppenyes beteg vagyok! 😔
2020. febr. 2. 12:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sajnos csak a fehér köpenyesek tudnak segíteni, miután kivizsgáltak.
2020. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ebben vannak stroke jele is.Már 3 mon vagyok túl.Ahány eset,annyi féle tünet.Voltam már 3 órával a halál előtt is .

Műtéttel vissza hoztak az orvosok.Ilyen állapotból 1000 ből 1 sikerül,különösebb visszamaradó szövődmény nélkül,mondták a doki.Magának nagyon jó őrző angyalai vannak.Nagyon jóban van az Istenekkel,mondja minden doki azóta is .

Agytörzsi volt.

2020. febr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

3.Válaszoló. Köszönöm! Ilyenkor mindig arra gondolok hogy nem győzöl le, nem győzől le! Sajnos szoktak lenni érzékszervi problémáim is. Nem érzek ízeket. Néha meg úgy érzem hogy egyszer csak fogja a szervezetem és leáll. Most 15:49 van. Eddig pihentem. Csak így elsőre kinyitottam a szemem, és felemeltem lassan a fejem, és máris éreztem hogy már nincs nagy baj!Elmúlt. De olyan régen volt ilyen, már azt hittem soha nem lesz!!! Köszönöm hogy leírtad a te történeted!


Ja, és az elöző válaszolónak, nem csak az orvosok tudnak segíteni!!!!!


Te saját magad képes vagy, képes vagy, a szervezetedet meggyógyítani, képes vagy, igaz szeretettel, igaz Isteni szeretettel, vigyáznak rád!

2020. febr. 2. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!