Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rövid ideig tartó hamar...

Rövid ideig tartó hamar elmúló baloldali zsibbadás mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok, néhány éve laptopozás közben elkezdett hirtelen zsibbadni a bal karom illetve valamilyen szinten a bal arcom is. Amint felkeltem az ágyról, néhány másodpercen belül elmúlt. Maradandó problémát nem vettem észre magamon. A szívem nem szúrt alatta, beszélni, felállni, összetett mondatokat mondani képes voltam. Az egyetemet is képes voltam utána elvégezni probléma nélkül. Kb 19 éves voltam mikor ez történt, most vagyok 22. Mi lehetett?

2020. febr. 1. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellata..


Nyugodtan fogjatok kezet egymással!

Honnan a francból kéne tudnunk, hogy mi volt veletek évekkel ezelőtt, főleg úgy, hogy azóta semmi bajotok sincs.

2020. febr. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A pánikbetegség egyik tünete lehetne ha rendszeres lenne. De nem az. Egyszer volt. Elmúlt. Ha azóta nem, ne aggódj rajta.
2020. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!