Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a torkommal?

Mi lehet a torkommal?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete tapasztaltam az elülső garatomon egy kis garattal megegyező szinű kinövést. Ha kidugom a nyelvem es elforditom, hogy teljesen lassam vegig az oldalat akkor a nyelvem oldalan latom. Fogorvos nem tudta megmondani mi ez. Ful orr gegeszetre varok meg de addig is hatha volt valakinek ilyen. A torkom nem faj, viszont sok mandulakovem van. Most nem latszanak de ha pl megnyomom a mandulam akkor elobukkan. Tegnap este ota ha nyelek olyan mintha lenne valami a torkomban amit nem tudok lenyelni mert mindig ott marad.. Mint egy icipici golyo lenne vagy nemtudom es egy picit ugy erzem a torkom mintha valami szosz lenne rajta de nincs ott semmi. A nyelvem kicsit ég, a nyelvcsapom korul a lagy szajpadomat pedig kicsit szemcsesnek erzem a nyelvemmel. De a torkom nem faj nem is piros. Mi a fene lehet ez? Jaah es idonkent faj a fulem is. Nem folyamatosan, idoszakosan. Es most hogy a mandulakoveket neztem a torkomban es megnxomtam a mandulamat kicsit, belenyilallt a fulembe.
2020. febr. 5. 10:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!