Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinél mennyi ideig tartott a...

Kinél mennyi ideig tartott a végbélrepedés gyógyulása?

Figyelt kérdés
Már kezdek nagyon türelmetlen lenni:( decemberben voltam végbél vizsgálaton! Akkor is ugyan az volt a problémám mint most, kaptam kúpot!előjött ismét egy erős és fajdalmas széklet után! Tudom az én hibám is, mert vigyáznom kéne, cöliákim van,és ha nem úgy eszem ez vár rám! Mostani napjaim stresszesek, temetést intézünk stb.érzem, hogy javul, szerdától használom a kúpot akkor utaztam haza, h az orvos kitudja írni! De meg mindig érzem a duzzanatot ha ülök!de már csak akkor ha ülök! de még meddig? végbélnyálkahártya volt begyulladva,mondta az orvos, hogy ez sajnos előfordulhat máskor is!
2020. febr. 9. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapja van krónikus repedésem, nem kívánom senkinek, földi pokol. De remélem mostmár csoda fog történni és végleg eltűnik.
2020. febr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aztán elmentem egy magán rendelésre mivel az orvosom 2hét szabiát tölti! Muszály voltam mivel már beképzeltem, hogy végbél rákom van! Megvizsgált, hegesedésem van sajnos ahogy ő mondta ez lassú folyamat és nem indokolt a műtét, de rákérdeztem akkor meddig kell ezt elviselni és még hányszor?? Nagyon sajnálom, hogy ilyen nehezen gyógyulsz!
2020. febr. 24. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
fél év is lehet
2020. febr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha el van hanyagolva, évekig húzódhat, főleg ha mindig kiújul.
2020. aug. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!