Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orsóféreg Magyarországon?

Orsóféreg Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Engem totálisan lesokkolt hogy ilyen lehetséges és nem csak egzotikusabb helyeken. Nálunk ettől mennyire lehet tartani? Csak azért ijesztő számomra mert elég vékony vagyok (elv.genetika) pedig jó evő vagyok mellé. És olvastam hogy néha csak ennyi a jele ,meg esetleg hasmenés.

Picit bedzartam ettől..Valakinek volt már egyáltalán ilyene? Vagy erre hogyan gyanakodjon az ember?



2020. febr. 13. 06:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem kell hipochonderkedni. Sok evés melletti erős lesoványodás, vérszegénység, féregpeték megjelenése a székletben és más, orvosok által jól felismerhető tünetek. És nemcsak ez a bélféreg van jelen az országban. Immunológusok szerint a férgesség fokozza az immunrendszer működőképességét. Alapvetően a személyi higiénia a fontos és étkezésnél felhasznált minden zöldségnövény alapos megmosása szükséges.
2020. febr. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 skyland válasza:
Széklet vizsgálat kizárja. Vagy egy eozinofil a vérvételben
2021. dec. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!