Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegy probléma ennyi idő...

Anyajegy probléma ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Olyan helyen van anyajegy ahol nem nagyon látom, ezért azt sem látom, hogy ha elváltozik, valamelyik nap gondoltam rá, hogy ha lefényképezem meg tudnám nézni, így is tettem. A képen láttam, hogy a belsejében ilyen fekete “pöttyök” vannak, nagyon megijedtem és szóltam is anyukámnak, hogy minél hamarabb szeretném ha le lenne műttetve, anya belement és kért is nekem időpontot, de sajnos csak 2 hét múlvára kaptam.

Nagyon félek, hogy addig lesz valami baja, vagy már rég óta van, csak nem vettem észre. Szerintetek mindegy az a 2 hét már vagy jogos a félelmem?



2020. febr. 14. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jogos-e a félelmed, de én nem várnék két hetet ezzel.
2020. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát de nem tudok hamarabb menni ha egyszer addigra kaptam időpontot
2020. febr. 14. 12:38
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem azt kérdezte te várnál e, nyilván ő sem várna ha lenne más megoldás, sajnos maganorvosra nem mindenkinek van pénze, az eü ellátás meg ilyen sz.r lassú...
2020. febr. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj! Isten tudja mióta ilyen az az anyajegy. Lehet,sőt valószínű,hogy már hónapok , évek óta,csak te most fedezted fel.
2020. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy majd a szövettan is azt mondja hogy semmi baj 🙏
2020. febr. 14. 13:55
 6/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor még úgyis csak megnézik, adhoc nagyon ritka esetben kell csak műteni. 2 hét az nem is rossz, van ahol több hónap.
2020. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem bőrgyógyászatra van időpontom, hanem a sebészetre... 😁ott már nem nézegetik 😆
2020. febr. 14. 15:38
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem magánsebészet, akkor nem fogják leszedni bőrgyógyász véleménye nélkül.
2020. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam, hogy nem magán😅 de a kérdés nem is arról szól hogy magán e vagy nem... magán, de nem Budapesten lakunk, így nem igazán válogathatok
2020. febr. 14. 17:45
 10/19 anonim ***** válasza:
Csak figyelmeztetni szerettelek volna, hogy az SZTK-s sebészeten nem veszik le bőrgyógyászati beutaló nélkül. De akkor tárgytalan.
2020. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!