Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halálos fáradtság?

Halálos fáradtság?

Figyelt kérdés

Nem akarok orvoshoz menni, mert annyira komolytalan dolog, de már 5 napja olyan rosszul vagyok olyan reggel 10 utántól, hogy állva el tudnék aludni. De közben, ha lefekszem nem tudok aludni.

Éjszaka is keveset alszok, de egész életemben keveset aludtam, mert nehezen alszom el, viszont most, mintha nem tudnám nappal nyitva tartani a szemem.

Próbáltam többet inni, kávéztam is, mert alacsony nagyon a vérnyomásom (ez is alap nálam), de semmi nem hat. Beszélnek hozzám a munkában és összefolynak előttem. Koncentrálni még tudok, de könnyen elkalandozok.

Szerintetek valami komolyabb dolog lehet? Kicsit aggódom, mert eddig se voltam hű de aktív, de most nagyon levert vagyok ettől.



2020. febr. 14. 12:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz!
2020. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ez nem jelent feltétlenül komoly bajt. Nem véletlen a "tavaszi fáradtság-" kifejezés. Ilyenkorra a szervezet vitaminraktárai kiürülnek és ez okozza. Szedjél valamilyen multivitamint, változatos táplálkozás mellett,sokat menj levegőre, és ha nem ártana csináltatni egy vérvizsgálatot vérszegénység irányába sem.
2020. febr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!