Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyum evek ota iszik minden...

Anyum evek ota iszik minden nap es sokat de a szervezete hozza szokott a sok italhoz es nem venni rajta eszre. Mikor mondom ezt neki, felhaborodik, h miket mondok en. Miert van az, hogy ennyire letagadja? Mintha elhinne, h o nem is iszik pedig igen.

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 21:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Ahh huje lennek ha allandoan ocsarolnam parszor probaltam de tok feleslegesen. A problema amit evek ota mondtunk mar neki, h elkellett volna menjen dolgozni.. de o nem es csakazert sem.. nem a penz miatt mivel az van, de otthon ulni.. meg is lett az eredmenye a sok otthon uelstol, trombozisa lett. Ha elment volna dolgozni nem lenne ideje inni.. de igy egesznap otthon van csetel az alkoholista barataival... megy o szorakozni de elotte jo sokat megiszik persze. Egesznap otthon a szamitogep elott ul es jatszik a facebookon meg eljarkal az alkoholista barataihoz.. szoval ebbol kiutat ugy h dolgozni nem akar es ilyen eletet el hat nehez.. csak igy meg lefog epulni aztan
2020. febr. 15. 12:03
 12/23 anonim ***** válasza:

Apám 30 éve alkoholista. Látom ahogy bort iszik tőlem 3 méterre, de letagadja.


Az első válaszoló nagyon jól írta.


Csak akkor lesz változás, ha beismeri. Elsősorban magának. Aztán felismeri, hogy segítségre van szüksége. Végül pedig el is jár dokihoz.

2020. febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Szia. Es apadnak lett egeszsegugyi problemaja a 30ev italozastol?
2020. febr. 15. 12:30
 14/23 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem, h tudja letagadni maganak is ha mindennap iszik?
2020. febr. 15. 12:32
 15/23 anonim ***** válasza:
Depressziós, értsd már meg! Beteg! Már nem ura önmagának! Ez nem arról szól, hogy hétfőn elmegy dolgozni és kész, minden megoldódik! Nem tud. Azért ül a gép előtt, mert boldogtalan és depressziós. Most kezelni szinte lehetetlen próbálkozás, ezt hosszú évekkel ezelőtt kellett volna, még mielőtt fokozatosan belecsúszott. Nem rólatok szól, nem veletek akar kiszúrni, nincs meg hozzá az ereje, hogy kilépjen, de még ahhoz sincs, hogy orvosi támogatást kérjen. Szerintem te sértve érzed magad, hogy veletek hogy tehet ilyet, pedig ő még jobban szenved, mint ti, de a betegség lényege ez a tehetetlenség. Előbb lesz öngyilkos vagy súlyos beteg, mint gyógyult.
2020. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Ajaj nagyon tevuton jarsz itt,mivel fogalmad sincs a helyzetrol. En megsertodve?? 29vagyok van egy fiam es 2000kmre elek.. de az h csuszik lefele az eleg nagy problema. Evekkel ezelott mar mondtuk neki h menjen dolgozzon csinaljon valamit mert ez igy nem jo. Mindennap szaladgal a baratnokhoz.. es kolti a penzt ezerrel.. enmit tudjak tenni? Vagy hogy is irtad h sertve vagyok h velem mit tesz?? Mit tenne velem semmit hisz en nem is elek otthon nem latom ezt.. de tudom h iszik es ezzel magat teszi tonkre! Nem nem engem..
2020. febr. 15. 14:18
 17/23 anonim ***** válasza:
Engedd el! Eddig kellett volna megoldani, most már nem lehet. Azzal ti nem segítettetek, hogy felszólítottátok, hogy menjen el dolgozni. Egy az egyben ugyanaz, mintha a lábtöröttet szólítottátok volna fel, hogy menjen el futni. Nem tud! Ez már nem akarat kérdése!
2020. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Atyaisten hogy okoskodsz itt kozbe azt se tudod mi a helyzet anyam ma is folyamat szorakozik es pont ezert nem ment el dolgozni mert lusta volt... neki jobb szorakozni... semmi baja nincs folyamat baratnotol baratnore jar mai napig mast se csinal es kozbe elkezdett inni is...
2020. febr. 15. 14:29
 19/23 anonim ***** válasza:
Apád hagyja, te nem fogod megoldani. Egyébként ha te apránként csepegtetsz újabb és újabb információkat, akkor mi hogy reagáljunk a te helyzetednek megfelelően?
2020. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kerdezzel ha valamit nem ertel, mindent nem irtam le. Egyszeruen azt nem ertem miert nem hiszi el, hogy o iszik es ez alkoholizmus.. hogy lehet, h maganak is hazudik ezzel kapcsolatban. Azt latom, h semmit nem lehet kezdeni, apum regen nagyon merges volt emiatt ma is de mar nen tud o se mit csinalni, nagyin makacs anyum. Sajnalom, h itt tart mar betegsege is lett a trombozis. A munkat azert nem ertettuk (van penzuk boven ma is szorja) mert valamit azert az otthonules mellett kene csinalnia... miota megszulettunk ugy volt ez h apum feladata volt h dolgozzon anyum meg a gyerekneveles igy osztottak be.. aztan dolgozott egy ket evet konyhan meg valami gyarba de annyi volt.. a munkat 4oraba is mehetett volna vagy keves penzert csak h csinljon valamit, neki jo volt otthon ulni folyamat ment a varosba ide oda.. de ez nem egy eletvitel meg is lett a hatranya alkoholista lett es mar beteg is.
2020. febr. 15. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!