Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg?

Hogyan legyek beteg?

Figyelt kérdés
Szeretnék már pár szabadnapot a suliból. Nagyon rosszul érzem magam és semmi kedvem sincsen senkihez. Egész tanévben nem voltam még beteg, pedig télen nagyon sokat voltam kabát nélkül. Valami tipp hogyan tudnék lázas/beteg lenni és pár szabadnapot szerezni magamnak?

2020. febr. 17. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2020. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

pedig télen nagyon sokat voltam kabát nélkül"


1. "Gratulálok neked"

2. Nem a hideg idő miatt, hanem a vírusoktól lesz valaki beteg.

3. Ne próbálkozz, mert a tüdőgyulladás vagy hasonló nem kellemes, inkább tanulj a dolgozatra.

2020. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűbb lenne, ha elmennél az orvosodhoz és elmondanád neki, hogy kis egyedüllétre van szükséged, írjon ki pár napra!
2020. febr. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
36%
ugye tudod hogy a láz halálos is lehet?
2020. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%
Lehetőleg sehogy,mert nagy árat fizethetsz érte .
2020. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szamo77db ***** válasza:
80%
Beteg vagy te már így is. Más örül, ha egészséges.
2020. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem így megy kisanyám, hogy szeretnék pár szabadnapot. Én is sok mindent szeretnék. Ha a másik 1 millió kibírja, akkor te is.
2020. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

Gondolj másra, valami olyanra ami segíthet figyelni az órán stb.

Mi miért van, hogyan tudnál jóban lenni az osztálytársaiddal, tanárral, kapcsolatot építeni Istennel, karriert tervezni, mi leszel ha nagy leszel, stb... próbálj tanulni az óra alatt és akkor utána nem kell annyit otthon ezzel foglalkozni .. figyelj mit mond a szíved, hogy lehetne ezt megoldani a legjobban..

2020. febr. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is előfordult hogy kellett pár szabinap a suliból bár nem azért mert egyedüllétre vágytam , családi okai voltak de felmentem szépen a háziorvoshoz elmondtam neki hogy szükségem lenne pár nap igazolásra és megértette , adott. Neked is egyszerűbb lenne lehet mondjuk ha azt választod hogy elmondod az igazat ahelyett hogy mindenféle módszerrel megakarsz betegedni. Egy részt nem olyan jó mikor 39es vagy akár 40 fokos lázzal az ágyban döglődsz , na akkor még úgyse lesz több kedved az emberekhez, de az se jobb mikor egy korty vizet kihánysz mert olyan vírust beszedtél. Gondold át , válaszd az egyenes utat! 😊
2020. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Áttörlöd magad alaposan antibakteriális kéz/bőrfertőtlenítővel. Gyulladás esélye meglesz, vagy igyál meleg sós vizet :D
2020. febr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!