Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » AIDS teszt először pozitív...

AIDS teszt először pozitív aztán negatív?

Figyelt kérdés

Voltam a László kórházban, ahol nyirokcsomó megnagyobbodás, néhai izzadás, néhai izületi fájdalom, nyaki fájdalom, égő érzések, stb. miatt immunológián vizsgáltak. Néztek AIDS tesztet is, és azt mondta a doki, hogy nagyon megijedt, mert elsőre a laborból azt mondták neki, hogy a teszt pozitív, de aztán a többi vizsgálat és teszt tisztázta, hogy nincs AIDS-em.


Lehetséges, hogy mégis van? Meg kellene nézetni újból? Esetleg valahol máshol?


A vizsgálat előtti több mint 1 évben nem volt szexuális kapcsolatom. Előtte sem sok személlyel. (30/N)



2020. febr. 18. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
lyme kort neztek?
2020. febr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemm, azt mondta a főorvos, hogy semmi nem indokolja, pedig kértem...
2020. febr. 18. 12:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján valószínűtlen, de ha nagyon idegesít a dolog, akkor nézesd meg máshol is.
2020. febr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

A HIV teszt két lépcsős, és úgy van kitalálva, hogy az első gyors és olcsó vizsgálat minden HIV-pozitív esetre bejelez, de néha negatív esetre is. A második, drágább teszt már teljesen pontos, és csak azokra a ritka esetekre kell elvégezni, amelyek az elsőn fennakadtak.

A lényeg, hogy nem vagy HIV pozitív. Tökmindegy, hogy az első teszt mit mondott.

2020. febr. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Magán kórházba menj, az a biztos.


Engem a háziorvos 23 évesen máj biopsziára akart küldeni a László kórházba, mert a trigliceridszámom a normál 24x ese volt. A vicc az, hogy a László kórházban ezt simán meg is csinálták volna, ha hagytam volna.


Azóta csak magánba járok! Ha valahogy visszaszerezhetném az azóta befizetett TB összegeimet akkor mr lehetne egy másik házam is akár!

2020. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választokat! <3
2020. febr. 18. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Biztosan megnézetném magam máshol is.
2020. febr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt gondolom én is, hogy máshol meg kellene nézetni. Azt én is hallottam, hogy bizonyos esetekben jelezhet a teszt pozitívat, természetesen ilyenkor meg kell ismételni. Az sincs kizárva, hogy összekevertek valamit a laborban.
2020. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A Lászlóval szemben, az Nemzeti Népegészségügyi Központban ingyen megcsinálják neked. Ők a Referencialaboratórium, nekik minden módszerük megvan, hogy a kétes eseteket tisztázzák.

[link]

2020. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lászó Kh tökéletes megbizhatóak rendesek a dokik és a nővérek is ..


rendszeresen járok

2020. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!