Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert nem ihatok fehérjét ha...

Miert nem ihatok fehérjét ha rozaceam van?

Figyelt kérdés
Voltam borgyogyasznal es az arcomon rozacea van, ami miatt figyelnem kell arra hogy mit eszek, mit kenek az arcomra mit nem stb. Ezzel amugy nincs is baj, mert jol etkezem, tekintve hogy mar tobb honapja edzek, amit mondtam is a doktornonek(mert kerdezte). Aztan azt id kerdezte hogy iszok e feherjet, mondtam hogy igen, erre azt mondta hogy azt nem kene inni. Ugyhogy nem is iszok, de magyarazott valamit az aminosavakrol amit nem ertettem, ami miatt nem ihatok. Valaki aki esetleg jobban ert hozza el tudna mondani miert nem? Nem ittam eddig se sokat, heti 3 4 adagot. Es mivel nem mindig tudok annyi feherjet bevinni jo volt h iszok egy feherjet. Koszi előre is

2020. febr. 19. 11:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan ugyan én sem tudok a kérdésedre választ adni,de szerintem elvileg a hormonoknak lehet szerepe benne.Nekem pl akném van,és szintén mondták,hogy ne fogyasszak sok húst,fehérjét,mivel elvileg a hormonháztartásra van rossz hatással.Sőt,nálam még a tojást is mondták,hogy mérsékeljem mivel kiütéseket okozhat szintén a fehérje miatt.Totál laikusként szóval igen,valószínüleg a hormonokhoz lehet köze.:)
2020. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Eertem, viszont a kajalasomra azt mondta hogy egyek ugyanugy mint eddig. Most akkor ha nem iszok feherjet, de hussal tojassal stb beviszem a feherjet akkor azokban is ott az aminodav amit mondott hogy amiatt ne igyak feherjet szal nem ertem. Mindegy

Nem tudok mit tenni nem iszok😅😄


Koszi szepen

2020. febr. 21. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!