Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza labon kibordva...

Influenza labon kibordva mennyire okoz barmilyen problemat?

Figyelt kérdés
Van egy 2eves kislanyom,nala kezdodtek a tunetek 2 napja,magas laz (39) ,kohoges,orrfolyas,arca feje fajt.volt kint nala az orvos,kapott antibiotikumot,javul.ma reggel eros orrfolyasom kohogesem van,majd utana derek,vegtag fajad,homlok,arcureg fejfajdalom,,39fokos laz,lazcsill es fajd csill elmulik 3-4orara majd ujra magas laz.arra gyanakszom h influenza.de a kislanyommal semmi segitsegunk nincs.gyesen vagyok vele,az apja tavol el tolunk,orvoshoz nem tudok elmenni es napi szinten ot is el kell latnom igy nem tudok fekudni.ha sok lazcsillapitoval tul leszek ezen a betegsegen mennyi az eselye h barmilyen szovodmenye lesz ugy h nem tudok pihenni?
2020. febr. 21. 01:37
 1/5 anonim válasza:

Szia!


Szerintem az, hogy kotthon ápolod magadat, meg a kislányodat, nem "lábon kihordva", ilynekor is gondoskodni kell a gyerekről...



Sokkal tovább tart, kínszenvedés és én majdnem elájultam többször is, mimdenhol nyilvános mosdókat kerestem, nyeltem a lázcsillapítót, energiaitalt, utána 1 hétig hasmenésem is volt. Rettenes, ilyen betegen tényleg otthon kell maradni. De ez a "lábon kihordva". Meg is fettőzöl másokat amúvy emgem az idióta iskolamániás szüleim küldtek, nem magamtól mentem.

2020. febr. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Regen ha beteg voltam felhivtam a fonokom es kipihentem itthon a betegseget.Amiota megvan a kislanyom most eloszor vagyok ilyen beteg.es megijedtem h ugymondd talpon kell legyek.de akkor ez masabb mintha pl dolgozni mennek a betegseggel?szoval h igy nem marad vissza akkor semmi elmeletileg?
2020. febr. 21. 15:15
 3/5 anonim válasza:

Milyen anya vagy te amúgy? Kidobod a kukába a gyereket, mert te is influenzás vagy? Oké, hogy félsz a szöveg ődménysektő, lde akkor a gyerek le van szarva? Aki maga is beteg... Istenem....



Amúgy nem, pihenj stb. Az, hogy ugyanúgy ebjársz dolgozni, suliba, na az a lábon kihordva... Nem az, hogy enni adsz annak a szerencsétlen gyereknek.

2020. febr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem arrol beszeltem h nem latnam el.termeszetesen ellatom es mindent megcsinalok korulotte amit kell.a tudogyulladas sem magam miatt erdekelne hanem h ha szovodmeny lenne es korhazba kerulnek nem tudna senki lenni a kislanyommal.(apja messze el,nagymama kulfoldon) es mielott vadaskodsz elobb kerdezned kene..
2020. febr. 22. 13:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy ugy nez ki nem influenza.mar kezdek jobban lenni.es szerencsere a gyerek is
2020. febr. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!