Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Okozhat-e bármilyen problémát,...

Okozhat-e bármilyen problémát, ha 1-1 napra meg szoktam emelni a nyugtató, ill. a hangulatjavító adagomat?

Figyelt kérdés
Akkor szoktam ezt csinálni, amikor nagyon rosszul érzem magam.

2017. nov. 30. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem vagyok orvos, de szerintem nagyon nem tesz jót. Már önmagában ezek a gyógyszerek is sajnos rosszak, de néha muszáj, mert csak ezzel megy. De nem hiszem, hogy magadnak kéne emelni az adagjaid. Én úgy gondolom, ha rosszabbul vagy, mindenféleképpen az orvosoddal konzultálj, és ne csinálj hülyeséget. Főleg a hangulatjavító.
2017. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)


Próbálom összeszedni magamat, csak az sajnos nem megy egyről a kettőre.

2017. nov. 30. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A hangulatjavítót ugyan hiába emelgeted esetileg, az több napos késéssel épül be.
2017. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Meghalni nem fogsz. :)

Azt eltudom képzelni, hogy a sűrűn néha megemelt adagok miatt, kicsivel hamarabb kialakul a szer iránti tolerancia a szervezetedben és emelni kell idővel a napi dózist, hogy ugyanazt a hatásfokot elérd. Egyébként ez sem pár hét alatt fog megtörténni.

2017. dec. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!