Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS! Visszatérő bélférgem...

SOS! Visszatérő bélférgem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Folyamatosan bélférgem van. Már nem tudom mit csináljak, szinte mindent kipróbáltam. Úgy érzem megőrülök! Aludni sem bírok, sosem vagyok kipihent, nagyon viszket. Most láttam a FitoTree kapszulát az interneten, nagyon jókat írnak róla, valakinek van tapasztalata? Tényleg használ?
2020. febr. 21. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szedtél gyógyszert rá és mégis mindig visszatér a fertőzés,akkor nem neked kell valamit csinálnod,hanem a környezetednek,mert valahonnan mindig visszakapod. Ez lehet állat,de családtag, munkába, iskolában valakitől.Hiába csinálsz bármit,ha újra és újra fertőződsz.
2020. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Macska, kutya van a lakásban? Azoktól könnyen vissza kaphatod.
2020. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz!
2020. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Húha, a macskát féregtelenítjük akkor megint.:) utána elkezdem szedni a FitoTreet! Írok majd hogy mi a helyzet, hátha valakinek még hasznos lehet.
2020. febr. 22. 09:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindenkit kell akivel együtt éltek, ember állat mindenki. Az egész csaladra kérj gyógyszert
2021. máj. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cérnagiliszta, orsóféreg vagy más? Bár, ha viszket, az cérnagiliszta lesz. Magadnak a háziorvostól kérj rá gyógyszert (Vermox, Decaris stb, attól függően, melyik féreg mutatható ki). Köröm alatt is megmarad a féregpete, körmöket rövidre vágni, pucolni! Minden ágyneműt, fehérneműt moss és vasalj ki. A használt ágyneműt (és fehérneműt) a gyógyszerkúra előtt, gyógyszerkúra alatt 1-2 naponta, és a végén is mossad, vasaljad. Emellett féregtelenítsétek a háziállatokat, almot cserélni!
2021. máj. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!