Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Visszatérő mandulagyulladás...

Visszatérő mandulagyulladás egy hónapja?

Figyelt kérdés

Először 5 napnyi dalacint kaptam elég erős dózisban (6 óránként), negyedik nap teljesen jól voltam. Két napra rá visszajött, 10 napnyi penicilint kaptam (30 db), tantum verde sprayt használtam, illetve sós vízzel és zsályateával öblögettem.


Most megint visszajött, egyre fehérebbek. Mit tegyek (azon kívül hogy visszamegyek az orvoshoz)?



2019. dec. 27. 11:21
 1/7 szamo77db ***** válasza:
Ki kéne venni a manduláidat! Tudom, mondani könnyű, de én is átestem rajta. Ráadásul felnőtt fejjel, 32 éves koromban. Nem altattak el, nem is kértem. Abban az időben még nem volt ennyire divatos az altatás minden szíre-szóra. Apám a társalgóban várt, mérte az időt. 22 perc volt az egész, zsibbadással együtt. Azóta megszűntek az állandó mandula gyulladások. Jobb így élni!
2019. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azonkívül hogy gyógyszert szedsz a gyulladásra semmit nem tudsz csinálni. Visszatérő mandulagyulladásnál az orvosok a kivételt szokták javasolni. Ha azt mondják hogy ki kell venni semm kell megilyedni. Nekem 24 évesen szedték ki, engem sem altattak, hanem érzéstelenítő kaptam, semmit nem éreztem. Utána Flektort kaptam, nagyon bevált fájdalomcsillapításra.
2019. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* megijedni. Utolsó vagyok. Még annyit hogy kaptam valamit még az érzéstelenítőn kívül amitől jókedvem lett, egyszer el is nevettem magam a műtét alatt. :)
2019. dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, érik a kivétel, de eddig nem volt vele semmi baj, csak most kezdődött egy hónapja. Egyelőre még nem jöhet szóba, vizsgáim vannak. Addig tudtok bármiféle praktikát, ami segíthet?
2019. dec. 27. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem tudok.
2019. dec. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 szamo77db ***** válasza:
Sajnos nem tudok. Nekem is ki kellett venni.
2019. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Dr. A Gyuri valaszol

Szerintem menj vissza az orvoshoz

2020. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!