Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek jobban?

Hogyan legyek jobban?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt kezdtem érezni, h nehezebb levegőt vennem. Másnapra már gyengébbnek éreztem most, most meg már csúnyán köhögök, vegtagfajdalom van. Egyelőre még a kozerzetem elmegy, dolgozni is voltam, de úgy erzem napról napra rosszabb. Basszus nem akarok ágynak dőlni, most lesz egy 5 napos szünetem, csomó mindent terveztem. :/ Nem akarom ágyban, betegen tölteni.

Valami tipp h ne verjen le?:/ Vagy ha elkaptam vmit akkor már mindegy?:(

A multkor a trolin olyan szinten kohogott vki, full beteg volt, úgy utálom, h nem tudnak.otthon maradni ilyenkor, nee, jön.tomegkozlekedessel megfertőzi még 100at...


2020. febr. 22. 02:08
 1/2 ThodEE GoD ***** válasza:
Utálod őket de te csúnyán köhögve elmentél dolgozni, kicsit olyan vagy mint mások :D
2020. febr. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez a köhögés és végtagfajdalom most éjjel jelentkezett, tegnap még egész jó volt a kozerzetem. Szóval ez nem jött be.

Nem szoktam tiszta gethesen emberek közé menni, mások meg osszefogdossak a buszokat, kohognek a levegőbe, kezük közben a seggukben... És most egy ilyen hülye miatt lettem beteg én is...

2020. febr. 22. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!