Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés

Na szóval..pár hete elkezdett szúrni a mellkasom, nagyon ritkán a derekam is . Fájt a hasam. Fura volt a székletem. Elmentem orvoshoz azt mondták, hogy torokgyulladás, kaptam torokcukorkát. Ez mostanra úgy néz ki, hogy nagyon fájnak a manduláim, alig tudok nyelni. A mellkasom már nem nagyon szokott szúrni. Csak nagyon ritkán, viszont a hátam többször fáj, de az sem egyfolytában csak néha néha. Sokszor olyan mintha lázam lenne, de nincs. Hasam is még néha néha fáj.

Szerintetek mit csináljak, hogy jobban legyek? Nagyon rá stresszeltem az egészre az a baj.


2018. szept. 30. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:
A mandulára legjobb a orvosi zsálya. Reggel este 2-2 decit lassan elöblögetni. Egyébként pedig egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, valamint napi 3-4 liter vizet igyál meg. Biztos rendbe jössz.
2018. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!