Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegség lenne? Elsősorban...

Betegség lenne? Elsősorban hozzá értők válaszát várnám.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy ismerősöm aki lehetetlen, szélsőséges történeteket mesél, amikről azt állítja hogy megtörtént vele. Hogy egy példát említsek: legutóbb azt mesélte hogy katonai kiképzésen volt Irakban amikor a helikopterük propellere leállt, ők 3000 métert zuhantak mire az újra működésbe lépett és így megúszták élve a dolgot. Akitől beszélek egy 22 éves srác, aki egy gyárban dolgozik operátorként, és állítása szerint emellett katona. Tucatnyi olyan története van amiről mindenki tudja körülötte hogy nem igaz, de ő mégis olyan beleéléssel meséli mintha az tényleg megtörtént volna vele.

Az érdekelne hogy jól sejtem hogy ez több mint egy idióta személyiség? Jól sejtem hogy akiről beszélek annak valamilyen betegsége van? Ha jól sejtem, akkor mégis mi ez? Légyszi kíméljetek az értelmetlen válaszadástól. Olyan ember válasza érdekelne aki tanult valamennyi pszichológiát. Köszi előre is!



2020. febr. 23. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Beteges hazudozó. Mindenki ismer ilyen alakokat
2020. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!