Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy hiv fertőzött férfivel...

Ha egy hiv fertőzött férfivel szexeltem,100% hogy én is hiv fertőzött leszek?

Figyelt kérdés
Úgy értem, egyáltalán van olyan hogy nem fertőződik meg? Van rá esély? Vagy meg történt, és 1000% hogy el kaptam?
2020. febr. 23. 22:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem védekeztünk.
2020. febr. 23. 22:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy megfertőződsz. Legközelebb csak gumival szexelj, egy hónap múlva menj el STD szűrésre, akkor már diagnosztizálható.
2020. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg igen. Fertőzött leszel. Ha mázlid van, akkor immunis rá a szervezeted és így csak vírus hordozó leszel,de a betegség tünetei nem jelentkeznek rajtad. Helyedben mielőbb elmennék a körzeti orvoshoz és kérnék egy beutalót laborba, hiszen csak az ott levett véredből tudnak biztosat mondani. Fontos hogy az immunrendszered erős legyen. Napjainkban már eredményesen kezelhető.
2020. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utánanéztem kicsit jobban a témának. Ha annak a férfinak a gyógyszeres kezelésektől a hív vírus szintje nagyon alacsony volt a vérében, akkor nem biztos hogy megfertőződtél.
2020. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Honnan tudod, hogy az?

Nem 100%,hogy elkapod,viszont nagy az esély rá.

2020. febr. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!