Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » HIV fertőzött lennék?

HIV fertőzött lennék?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyár elején volt egy oralis kapcsolatom (amiben le nyeltem a srác spermajat).. Rá 2-3 hétre beteg lettem, 38 fokos laz, torok fajas, utanna jobban lettem, majd erre rá 2 hétre nagyon gorcsolt, szurt a hasam, 3 nap múlva abba hagyta. Szeptember eleje óta van mikor száraz köhögés jön elő, és kiutesek is nonek ki a mellkasomon, ezek eltűnnek, később elő jönnek.. egybekent allergiás vagyok, valamint Kiskoromba nagyon asztmás voltam lehet elő jött? Vagy inkább köze lehet a nyár elejéhez és valószínű hogy HIV fertőzött lettem? Előre is köszönöm

2019. okt. 16. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

Ha AIDS-es vagy, azt nem ettől a fiútól kaptad, hanem évekkel ezelőtt. Nagyon hosszűú a lappangási idő.

Menj el, csináltass egy anonim tesztet.Ezen kívül a háziorvosodhoz is látogass el, remélhetőleg kideríti mi bajod, vagy legalábbis elindít egy kivizsgálást.

Én többet ne szexelj védekezés nélkül, az orálist meg korlátozd azokra, akiknek láttad a max. 3 hónapos, negativ HIV tesztjét. Annál frissebb fertőzést nem tudnak kimutatni, szóval ha nagyon csapodár az illető, inkább maradj a hagyomásos pozitúráknál, és használj óvszert.

2019. okt. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Végül voltál teszten?
2020. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!