Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hülyeség a koronavírus miatt...

Hülyeség a koronavírus miatt nem kimozdulni?

Figyelt kérdés

Budapesten elég sokféle népség megfordul, és a tömegközlekedések is elég zsúfolt helyek. Tudom, tudom, az influenzát is el lehet kapni, meg ilyenek, de engem most nem az érdekelne. Hülyeség lenne ezért nem bemenni egyetemre?

Légyszi ne bántsatok a kiírás miatt, egy érzékeny snowflake vagyok.



2020. febr. 27. 13:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól kell félni, hogy beteg leszel, mert főleg ha egyetemre jársz akkor gondolom a 10től 30éves korcsoportban vagy.


Tehát 0.2% esélyed van a halálra ha elkapod, ami még egy ideig biztosan nem fogsz. Majd ha igen, mert lehetséges a jövőben (jó pár hét múlva, vagy soha) akkor is csak akkor halsz meg ha eleve valamiben szenvedsz vagy megnyered a "lottót" és egy egyedi eset leszel, ami szinte bármi más cselekvéssel "megnyerhetsz.


Pl.: Túl hamar lépsz le a járdára és elüt a busz


De ha te úgy érzed hogy otthon maradsz, az nekem csak jó, mert egyel kevesebb ember vesz részt a tömegközlekedésben reggelente és ha ugyan arra a szakra járunk könnyebben letudok ülni előadáson.

2020. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

Van itt pár elég rossz indulatú válaszoló...

Mi speciel vásároltunk pluszba száraz kaját és feltöltöttük a fagyasztót hússal, fagyos kajával. És akkor mi van? Egyrészt eláll az a kaja, max egy hónapig nem vásárolunk, másrészt meg nem akarunk nehéz helyzetbe kerülni.

Én is egyetemista vagyok és nem mellesleg rengeteg ázsiai hallgató társunk van. Én nem aggódom túl ezt a kérdést, egyelőre bejárok, nem fogom skip-elni az előadásokat, gyakorlatokat, főleg, hogy pénzbe kerül a képzés. Busz után, óra után mindig kezet mosok, arcomat nem fogdosom, ennyi.

Ha majd esetleg megjelenik Mo-n a vírus, akkor elgondolkodom az itthon maradáson, bár ez attól is függ, milyen intézkedéseket tesznek, mire szólítanak fel a helyi hatóságok.

2020. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
21%

#12

"Én is egyetemista vagyok és nem mellesleg rengeteg ázsiai hallgató társunk van."

És? :D

Azt ugye tudod, hogy ez nem ilyen genetikai betegség, amit minden ázsiai hordoz? :D

2020. febr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Elöző válaszoló kispofám.


Tudom, hogy nem genetikai sajátosság. De hiszed vagy sem, sokan haza utaztak a december-január időszakban és nem fogod elhinni, de képzeld, Kínába, Koreába, Japánba. Durva, mi?

Javaslom, mielőtt még beszolsz, gondolkodj.

2020. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!