Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam a koronavírust?

Elkaptam a koronavírust?

Figyelt kérdés
1 hete jöttem haza Barcelónából, ma nagyon köhögtem hőemelkedésem volt. Mit tegyek? Szeirntetek ez vírus?

2020. febr. 26. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Az orrod folyik nagyon?
2020. febr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ja, a corona előtt nem is létezett köhögés meg hőemelkedés...
2020. febr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hívd fel a háziorvost, majd ő megmondja mit tegyél.
2020. febr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Eloszor is Barcelonaban 1 db esetet regisztraltak osszesen. Abbol, hogy kohogsz, es hoemelkedesed volt, nem kovetkezik hogy koronavirust kaptal el. Kb kizart. Annak nem hoemelkedes a tunete; hanem laz, es nehez legzes is.

Egyebkent meg ez valami borzaszto, hogy akkora panikot keltettek hogy kb minden masodik ember fraszban van es maris diagnosztizalja magat, mert kicsit megfazott 🤦‍♀️

2020. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Ráadásul mindenkit elkap a "flu", ahogyan Stephen King megírta a Végítéletben. (The Stand) :)
2020. febr. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon sok a sima influenzás beteg is. Lehet influenza, vagy bármilyen más vírus is.
2020. febr. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
4: Azért elbagatellizálni sem kell a dolgot. A bátyám orvos, benne van a dolgokban, és hát finoman szólva sem rózsás a helyzet
2020. febr. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem bagatellizalom el, en is tudom, hogy nem vicc. De akkor is tulzas ahogy megy a panikkeltes. Ilyen szinten nem kellene mert mint lathatjuk, rengetegen esnek ketsegbe holmi megfazas miatt is.
2020. febr. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%

"A bátyám orvos, benne van a dolgokban, és hát finoman szólva sem rózsás a helyzet"

Milyen szempontból?

2020. febr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!