Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Női szőrösödés esetében...

Női szőrösödés esetében bőrgyógyász?

Figyelt kérdés
Lányok akik hasonló cipőben jártok kérlek segítsetek nekem. Orvostól orvosra járok ezzel a problémával nincs PCOS-m se inzulininrezisztenciám...és nőiességem is kezdem elhagyni. Ma jártam ismét endorkinnél akk szerint se hormonális se vérből kiszűrhető betegség nem okoz problémát. Hasi nyaki uh is rendben. Azt mondta, hogy lehet érdemes lenne felkeresni egy bőrgyógyászt viszont el sem tudom képzelni, h ő ezen hogyan segíthetne. Ha valakinek volt már hasonló problémája akkor írja már le nekem a tapasztalatait mert az önbizalmam elhagyott. Köszönöm!!
2020. febr. 27. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hol szőrösödsz és mennyire durván? Én sötéthajú vagyok és szőrösebb pl. a karom, mint a többi nőnek, sőt bajszom is van. Bár nem abnormális, szóval nem nagyon sok és szembetűnő (bár szörtelenítek) , de ha neked sem olyan extrém, akkor sajnos ilyen típusú vagy...
2020. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia. Nekem nővérem szoros nagyon. Meg a feneke is :( bocsánat. Arca is durva . Elkezdett járni lézeres szőrtelenítésre és kihulott neki azóta . Szép lett az arca szerinte. Próbáld meg te is.
2020. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem * ha es nem nézegettem a feneket csak ki volt akadva és mondta. :D
2020. febr. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!