Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vannak itt még olyanok,...

Vannak itt még olyanok, akiknél akkora vasszigor van, hogy mindegy milyen beteg, nem hiányozhat?

Figyelt kérdés

Amíg menni tud iskola van, max. ha a lábamat törném, de akkor meg autóval vinne az iskola ajtóig.

Főleg apám ilyen, ki kell magából.


2018. márc. 30. 07:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Ez így szünetben fel nyolckor nyilván nagyon égető kérdés.
2018. márc. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nalunk mas szigor colt, sajna szinte soha nem voltam beteg
2018. márc. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Mindegy milyen beteg alatt mit értesz? Nekem hőemelkedést kellett ahhoz produkálni, hogy otthon maradhassak. De őszintén szólva hálás is vagyok érte, mert azóta nem vagyok egy anyámasszonykatonája aki az első hapciba bele akar halni.. :))
2018. márc. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Amíg levegőt tudsz venni és menni.

Láz és hányás sem érdekli.

Ha meg azt kiszólom, hogy megfájdult a torkom, akkor már kirobban a balhé.

2018. márc. 30. 09:56
 5/18 A kérdező kommentje:

Sőt tavaly áprilosban, egy hétig hajtott be vérmérgezéssel a suliba, nem vicc. A vesém volt gyulladt.

Mert ő nem látta rajtam, hogy beteg lennék.

2018. márc. 30. 10:12
 6/18 anonim ***** válasza:
18%
Ne haragudj, de en ezeket nem tudom elhinni amiket irsz... raadasul megkerdezted mar ezt, ha jol emlekszem ketszet is!
2018. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Attól még igaz marad :(
2018. márc. 30. 14:53
 8/18 anonim ***** válasza:
20%
Már megint te? Nem unod még?
2018. márc. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Kizart hogy igaz... vermergezessel pl nem iskolaba jarkalnal hanem jo esellyel korhazban fekudnel. Amugy meg ha diagnozisod van barmi betegsegrol akkor nyilvan orvoshoz is mentel. Akkor pedig az orvos kiir, igazolast ad es szukseg eseten tovabbkuld szakorvoshoz. Vagy az allitolagos vermergezest meg vesegyulladast te allapitottad meg magadnak??
2018. márc. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem, mikor egy hétig szötlrnyen rosszul voltam, akkor kerültem orvoshoz...

Az igazolás apámat nem hatja meg.

2018. márc. 30. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!