Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltak már valakinek ilyen...

Voltak már valakinek ilyen tünetei? Ha igen mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Felfáztam, késōbb kaptam gyógyszert, a csípō égō érzés elmúlt, de közben elkezdett fàjni a derekam, ilyen állandó görcsös fájdalomnak tudnàm leírni, de kívülrōl tapintàsra is érzékeny az a terület. Amikor megjött a menstruàcióm akkor azt vettem észre, hogy kevesebb mint szokott lenni. Illetve az elsō két napban ilyen nyomó érzést éreztem az alhasamnàl. Azóta ez elmúlt de a derékfàjàs megmaradt. Voltam laborban, minden értékem jó, illetve vizeletben nem talàltak semmit. Hasi ultrahang úgyszint teljesen negatív.

Nem tudom, hogy mi lehet ez és kezdek teljesen pànikba esni, hogy valami komolyabb betegség... Ha valakinek volt màr hasonló, mi volt a probléma? :( L


2020. márc. 2. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Petefészek felfazott, vagy kismedence gyulladás is lehet, ezt a területet megnézték?

Lázad van?

Nőgyógyásznál voltál?

2020. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnéztek mindent ultrahangon és azt mondta a doki, hogy minden teljesen rendben van. Elōfordulhat, hogy nem mutatja ki az UH a kismedence/vesemedence gyulladást?

Làzam volt egyik éjjel, de azóta nem.

Nōgyógyászaton kezdtem, de onnan vizsgàlat nélkül elküldtek, hogy ez nem ilyen jellegū probléma. :/

2020. márc. 2. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Vese vagy kismedence gyulladás lesz, menj vissza a háziorvosodhoz
2020. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy elküldtek. Pisigondokkal az urológiára kell menned.


Nem is értem ezt a mai "divatot", hogy mindenki a nőgyógyászhoz megy felfázással.

2020. márc. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!