Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik az új hírek a koronavírusr...

Mik az új hírek a koronavírusról? Van Magyarországon fertőzött?

Figyelt kérdés
2020. márc. 5. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Állítólag 2 iráni van. De bárki lehet fertőzött és jönnek mennek...annak ellenére hogy szerintem már sokkal többen vannak csak valaki kihordja lábon, nem kéne ennyire ráparázni, mint ahogy sokan teszik.
2020. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

2 van. Ők ugye ugyan úgy jártak az egyetemre is, meg használták a tömegközlekedést. 2 hétig tünetmentes. Szóval lehet lesz még jó pár.

Mindjuk abban igaza van az elsőnek is, hogy lehet van több is, csak nem foglalkoznak vele azok az emberek akiknek erősebb a szervezete, mert kb tényleg olyan tünetei vannak, mint egy szimpla megfázásnak. Sokan meg azért nem nagyon szaladgálnak orvoshoz sem, nem hogy kórházba.

2020. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Én is így tudom. De szerintem vannak a gyakorinál hitelesebb fórumok is. Onnan kellene informálódnod.
2020. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
525 fertőzött van jelenleg
2020. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!