Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mit gondoltok a koronavírus...

Ti mit gondoltok a koronavírusról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én nagyon félek a koronavírus miatt... ti, is fèltek miatta? Ami nagyon megrettentő,hogy már horvátoknál van koronavírusos beteg...ma kicsit fáradt vagyok és 2 napja fáj a fejem és már elkezdtem parázni mivan ha bennem van a vírus...lázat mértem.36 volt egyébként...de délelőtt mértem tehát kicsit sok...:/ rám szóltak, már hogy hagyjam abba de ez nagyon nehéz..én félek és karanténban sem szeretnék menni :/


2020. febr. 29. 13:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A 36 Celsius mióta sok, még délelőtt is??? :D


s fejezd be a pánikolást!!!

2020. febr. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Lázat? Tudod mennyi a normál testhőmérséklet? Nyilván újdonság lesz neked, de 36 fok..
2020. febr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én is félek, de azért ennyire nem kell túlgondolni, 36 fok az még a hőemelkedéstől is messze van. Érintkeztél valakivel aki fertőzött területről jött? Ha nem akkor feleslegesen idegesíted magad.
2020. febr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
És hogy mit gondolok a vírusról: Azt hogy kezd unalmassá válni a hiszti amit az emberek csinálnak körülötte. Józan ésszel sokat lehet tenni a fertőzések elkerülése végett.
2020. febr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Számomra már nagyon unalmas ez az egész. Ez a Facebook hátránya. Amikor még ennyire nem terjedt el az Online jelenlét, sosem csináltak ekkora hisztiket.
2020. febr. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom igazatok van...elmegyek pszichológushoz mert én pánikbeteg vagyok és alapból félek...amúgy srmmi más bajom nincs de egyrészt menstruálok ma első nap, tegnap ittam, meg lehet idő is rá tesz :/ fáradtságot érzek inkább fáradtak szemeim azt érzem
2020. febr. 29. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom, nehéz lehet neked ez az időszak a pánikbetegség mellett. Nekem is volt egy időszakom amikor a semmiségek is pánikot váltottak ki nálam.
2020. febr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!