Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Amióta felírt az orvos nekem...

Amióta felírt az orvos nekem egy orrspray-t és használtam, azóta vérzik az orrom, mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Nemrég elkaptam légcsőgyulladást ami náthával jár, már a második hete vagyok itthon betegként, és az orvosom felírt valami orrspray-t amit a gyógyszertárban "raktak" össze.


Egyetlen egyszer fújtam be eddig, de azóta vérzik az orrom (tegnap előtt reggel óta) nem erős vérzés, csak amikor kifújom az orrom, szinte csak vér jön.


Ezellen mit lehet tenni, vagy menjek vissza az orvoshoz?



2020. márc. 6. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj ezen, nekem fél évig ezt csinálta az orrom a spray miatt. Akkor javult meg a dolog, amikor abbahagytam a spray-t, az orrom pedig lassan regenerálódni tudott.
2020. márc. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van olyan orrspray, amitől orrvérzésem lesz, de van olyan, ami kímélőbb az erekre, mégis hatékony a náthára. Esetleg mondd meg a problémát az orvosodnak, és kérj mást. Nekem pl. a vény nélkül kaphatók közül a Rhinospray olyan, ami mellett nem vérzik az orrom, a Nasivin spray változatától igen, a cseppentős változatától nem.
2020. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el a betegtájékoztatót!
2020. márc. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!