Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak szerintetek?...

Mit csináljak szerintetek? Szerintem nem vagyok koronás, de a főnökség szerint előfordulhat.

Figyelt kérdés

Szóval, egy olyan helyen dolgozom, ahol rengeteg túristát szolgálunk ki, reptérhez közel, épp indulnak vagy megjöttek, de százával egy nap.

2 napja magas lázra, száraz köhögésre ébredtem, de a láz elmúlt. Utána a láz újra visszajött, és hurutosan köhögök, és nehézlégzésem van, valamint taknyos vagyok.

Próbáltam háziorvoshoz menni, de nincs Budapesti lakcímem, és elutasítottak már a recepción.

Szerintetek próbálkozzak tovább, mint pl a nemzeti népegészségügy zöldszámán, vagy lehetetlen, hogy korona legyen, és csak egy náthás megfázás, és tegyem el magam forró tea, és kis otthoni kezelés mellett holnapra, izzadjam ki?

Az a helyzet, hogy asztmás vagyok, és jobban meg is érzek minden légúti betegséget, és kicsit beparáztattak a főnökeim, akik szerint elkaphattam a vírust.



2020. márc. 6. 17:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Lefürdök, eszek valamit és felhívom a telefonszámot :) majd leírom mit mondtak
2020. márc. 6. 18:24
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Azonnal telefonálj a kórházba. Ez nem játék, simán lehet koronavírus a tünetek alapján.


Addig se érintkezz senkivel.


Egy tesztre mindenképp be kell menned.

2020. márc. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Helyesen jársz el :) kitartás.


Nagy eséllyel nem lesz semmi bajod, még ha cov is.


Viszont veszélyeztetett csoport vagy, szóval a saját érdekedben érdemes megfontolni.

2020. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
96%
Na, mi volt? Felhívtad a számot?
2020. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyej, óriási felfordulás van és ha eddig nem lettél koronás a karanténon tuti hogy az leszel.
2020. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Mára már én is azt mondom, hogy maradj otthon.


A kórház horror terep. Meg már most sincs elég hely.


Ismerős csoptársaihoz kijött a járványügy, mert rosszul lettek... és azt mondták maradjanak otthon enyhe tünetekkel.


Persze teszt nincs...

2020. márc. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!