Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi az amit nem értetek a...

Mi az amit nem értetek a koronavírussal és az általa keltett járvánnyal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 18:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

*

...és kifelejtettem az alkoholistákat, a drogosokat és a dohányosokat, akik szintén ki vannak téve a vírusnak a legyengült és mesterségesen tönkretett szervezetükkel.

2020. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy miért zárják össze a gyanús eseteket 5-ösével a kórtermekbe. Persze értem, kevés az erőforrás, de hülyeség az egész, többet ártanak, mint segítenének.

Az, hogy a japán turistákat miért vitték azonnal kórházba tesztelbi, míg a nyomós indokkal önként jelentkező embereket nem tesztelik a vírusra.

Miért nincs felkészülve az egészségügy at egészre, amikor már egy hónapja tudunk a vírus létezéséről, és tudtuk, hogy minket sem fog elkerülni.

Miért kell kihangsúlyozni a kézmosás fontosságát, miért nem eleve alapvető dolog ez...

2020. márc. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
94%

Mert Magyarországon nem alapvető a kézmosás.

Millió esetben láttam már, hogy a szupermarketben vagy a plázákban, kézmosás nélkül viharzanak ki a wc-ből a nők.


A munkahelyen is van egy nő, akinek már többször is szóltunk, hogy miért nem mos kezet wc. után és az volt a válasza, hogy "minek mosna, ő csak a papírhoz ér hozzá"

2020. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#7 Éljen az átlagember!
2020. márc. 8. 19:37
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
13-as, hidd el, én is többször tapasztaltam ezt úgy, hogy egészségyügyi iskolába járok... Alapvető lenne, hogy mosdó előtt és után is kezet mosson az ember, főleg a nők. Nekem nem lenne gusztusom olyan kézzel kitörölni az intim részeket, amivel korábban végigfogdostam a fél várost.
2020. márc. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
14%
Azt, hogy mi ez a nagy felhajtás. Sokkal komolyabb (fertőző) betegségeket is kapott már el az ember lánya mégsem tudott róla senki.
2020. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
79%

#16, Például mit?


Konkrétumokat tényeket az utóbbi 100 évből.


Megsúgom a spanyolnátha 100 éve történt, azóta nem tudsz ekkora méretű és kockázatú járványt mondani mint a COV.

2020. márc. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem értem, honnan vegyek és milyen maszkot? Teljes a káosz ezzel kapcsolatban a neten.


Én se tartom már sima influenzácskának. Mikor a fertőzöttek 10%-a lélegeztetőgépen van, a fertőzöttek fele kórházi ellátásra szorul és kénytelenek egy ország iskoláit, óvodáit bezárni, mert már nem lesz elég lélgeztetőgép és akkor aztán az a barátságosnak tűnő 2-3 % ki tudja mekkorára fog megugrani?

Akkor tényleg életszerű a homokba dugni a fejünket és összeesküvés elméleteket gyártani, hogy egy kicsit még megnyugodhasson a lelkünk. És nem, nem csak a magyar médiából lehet tájékozódni, lehet olvasgatni olasz oldalakat is és még csak nyelvtudás se kell hozzá, mert az oldalfordító tökéletesen elég.

Nem tűnik már csak egy is influenzának, egy cseppet sem.

2020. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ja és mennyi maszkot? Mi az eldobható és mi a nem? Mibe kell betétet is venni és mégis mennyit és meddig használható egy betét? És mikor kell majd felvenni és ha nem lesz, akkor adnak? És ha 3000 Ft a vírusszűrős, de betét kell bele, akkor az mennyibe kerül és milyen gyakran kell cserélni. Mert hát nincsenek erre millióim, de százezreim se. Az meg, hogy bevásárolok néhány napra valót, az mire jó?
2020. márc. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Cserélhető betétes az a félálarc volt.

3M 6200 + P3R filter az több hónapig jó.


Nem nagyon lehet már kapni.


Sima N95/FFP3 maszkot meg 6. hete esélytelen.

Elvben azt újra fel lehet venni ha nem ázott el. Párszor tuti. A semminél biztosan jobb.

2020. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!