Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen nagy a baj a...

Tényleg ilyen nagy a baj a koronavírussal kapcsolatban vagy csak a média kelti ezt a hatalmas pánikot?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ilyen rémhírek jönnek velem szembe, valóban ilyen nagy a baj? Tudom, hogy Magyarországon még nem jelent meg a vírus viszont már betört Európába így pedig már csak idő kérdése az hogy Magyarországon is megjelenjen. Az influenza is veszélyes és amiatt is sokan halnak meg és mégsem okoz világpánikot.



2020. jan. 25. 14:57
 1/10 A kérdező kommentje:
Véletlenül kétszer linkeltem be ugyanazt bocsánat érte!
2020. jan. 25. 14:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Az influenza szövődményére -tüdőgyulladás- van gyógyszer, antibiotikum, így gyógyítható, megelőzhető. Az új koronavírus szövődményére ellenáll jelenleg az összes antibiotikum, így gyógyíthatatlan.
2020. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Főleg, hogy a nevében is benne van, hogy VÍRUS így antibiotikum alapból nem használ - baktériumok ellen használ csak.
2020. jan. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 ezt kivételesen tudtam,de azért köszi ment a like
2020. jan. 28. 19:37
 5/10 anonim ***** válasza:
# A SZÖVŐDMÉNYRE adnak antibiotikumot (tüdőgyulladás), hogy ne legyen bakteriális felülfertőzésre, úgy, mint a mezei influenzára, ami szintén vírus. Érthető???
2020. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hármasnak lett címezve.
2020. jan. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb ugyanannyi mint annó a H5N1 hisztériakeltése.
2020. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Ja és nagyon jó figyelemelterelő téma ez más dolgokról.
2020. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát, tényleg nagy volt a baj.
2021. dec. 12. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig nagy a baj, sohase lesz ennek vége :( Ki gondolta volna, mikor anno megjelent Kínában, emlékszem, hogy néztem minden este a híradót h mi újság ott....
2021. dec. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!