Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek tényleg így kell...

Szerintetek tényleg így kell leszedni egy szemölcsöt? Vagy átvertek? (kép)

Figyelt kérdés

Volt egy szemölcsöm, gyógyszerészek ajánlották, hogy szedjem le saját magamnak fagyasztóval. (régen volt nem tudom már a fagyasztónak a nevét.) A gondom az, hogy évek után is elég nagy hegem maradt. Szerintetek jól szedtem le? Vagy ez mi lehetett? Tudom én se voltam normális, hogy ilyet 0 tapasztalat nélkül csináltam otthon egyedül. Nem túl bizalomgerjesztő a menete, úgyhogy aki nem bírja az ilyet inkább ne nézze meg.

[link]


2020. márc. 10. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami nincs jól az tuti. Nekem több szemölcs is lett leszedve, igaz nem fagyasztóval, hanem ecsetelővel, de azok után nem maradt heg, se semmi. Ez meg nagyon csúnya seb. Ezzel érdemes lett volna orvoshoz menni.
2020. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kétszer is próbálkoztam a fagyasztóval, nem jött be. Utána megcsináltam ecetes hagymával, az sikerült. Mostanság már több módszer is létezik. Nézz utána a jutubon: szemölcs eltávolítás házilag
2020. márc. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezzel menj azonnal orvoshoz, nem is értem évekig hogy nem mutattad meg. Házi módszert nem ajánlom senkinek, hiszen nembtudod mi az amit lehet és mi az amit nem lehet ilyen módon leszedni. Először kérd ki máskor a bőrgyógyász véleményét.
2020. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már olyan mit az utolsó képen.
2020. márc. 10. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!