Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy kezeljem a szemölcsöt a...

Hogy kezeljem a szemölcsöt a kezemen?

Figyelt kérdés
Már 3. alkalommal jön ki szemölcs a tenyeremen. Az első kivágás-égetés után egy ideig nem jelent meg, de a második után, a seb még be sem gyógyult rendesen, a bőr még nem vastagodott meg teljesen de már egy új kezdett fejlődni. Mivel lehetne házilag gyógyítani vagy valami mással garantálni hogy többször ne alakuljon ki?

2015. dec. 31. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Szarus kiemelkedő szemölcsöd van, olyan fehéres színű?
2015. dec. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen olyanok, ami most alakul az még kicsi de fehéres az is.
2015. dec. 31. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Párom kezén mindig megjelenik 1-2. Évek óta a Wartner-t használjuk. 1-2 alkalommal lefagyasztja, és nyom nélkül eltűnik. Persze máshol szokott kijönni rajta, de azt is lekezeli. Ha nagyobb, mélyebb akkor többször fagyasztja. Valószínű, hogy valami belsőleges kikezelés sem ártana.


Neked is érdemes lenne egy belső tisztító kúra. De addig is érdemes megpróbálni.


Mi próbáltunk a wartneren kívül mást is, de csak az vált be.

2015. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem hónapokig, de lehet 1 év is volt míg el nem tűntek, volt hogy 7-8 szemölcs is volt a kezemen. Én csak vagdostam de egy idő után eltűntek.
2015. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok... akkor pont olyanod van, mint a lányomnak volt. (nekem a talpamon lett ilyen szemölcs, és azt is el tudtuk mulasztani).

Vegyél grapefruit mag kivonatot (gyógyszertárban és bioboltban is kapható), illetve vegyél minimum egy doboz ragtapaszt.

Én ezt a grapefruit magkivonatot használtam: [link]


Minden reggel és este fültisztító pálcikára csöpögtess a kivonatból és kenegesd be vele a szemölcsöt, illetve a ragtapaszra is csöpögtethetsz egy picit, és ezzel kösd le és ezt reggel este ismételd.


Lányomnak 5 nap alatt elmúlt :D

A talpamon lévő az 5 Ft-os nagyságú volt, az 4 hónapig tartott, mire megszabadultam tőle, de az mélyebbre ágyazódott.

Soha nem fagyasztattuk és nem is vágták ki, mert azt én is úgy tudom, hogy visszanő. A grapefruit mag kivonatot beleteheted folyadékba is (langyos hidegbe) 10 csepp és meg lehet inni, nagyon jó vírusölő, és ugye a szemölcs vírus, ráadásul a gyenge immunredszerű embernél jön könnyebben elő.

Sok sikert!

2015. dec. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. A páromnak fagyasztás után max akkor jött vissza, ha nem volt elég alapos és mély a fagyás.
2015. dec. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem valamelyik kezelés fog használni, hanem akkor marad a várás, mert az utolsó vágás nagyon fájt, mert az érzéstwlenítő a tenyeremből mind az ujjamba ment, így szinte mindent éreztem...
2016. jan. 1. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!