Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez a koronavírus dolog szerint...

Ez a koronavírus dolog szerintetek is fel van fújva?

Figyelt kérdés

Mármint, veszélyes, és tényleg halálos, de az influenzában többen halnak meg, mégis, ahogy elterjedt a koronavírus, egész Olaszország konkrétan egy karanténná vált. Olyan feltevést is hallottam, hogy ez az egész a turizmus ellen van, bár ezt nehezebben tudnám elképzelni.

Szóval hogy is van ez?



2020. márc. 10. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
pont 1100 cikk van már a témában de azért ideböfögöd ugyanazt a közhelyes hülyeséget, dugd fel a fejedet a seggedbe, mert ott a helye
2020. márc. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Fel, ebből él a média.
2020. márc. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%

Persze, járvány van az egész világon, iskolákat zárnak be meg karanténoznak, emberek ezrei belehalnak, meg fuldokolnak, mert egyből az alsó légutakat támadja ez a vírus, de szerinted meg a többi strucc szerint fel van fújva hát: NEM!


Az influenzázással meg le lehetne már állni, mert kvára nem olyan és ha "csak" az lenne, akkor nem kellene világszerte ilyen drasztikus lépéseket hozni, ami tönkrebacca az egész világgazdaságot, turizmust stb.


Ébredjetek már fel!!

2020. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nincs, csak tájékoztatnak a veszélyeiről, és a terjedéséről, kihatásairól. Egy része persze hamis, ill álhír, de fontos hogy tájékoztassák az embereket, egy ilyen világméretű járvánnyal kapcsolatban. Olaszország teljes lezárását se véletlenül rendelték el. Pedig ezt az intézkedést olyanok hozták meg, akik nem a sajtóból tájékozódnak, hanem komoly szakemberek tanácsait kérték ki.
2020. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Fertőzöttek fele kórházi kezelésre szorul, 10 % lélegeztetőgépen. Ha majd nem lesz elég lélegeztetőgép (Olaszország már ott tart), akkor a 10 % valószínű meg is hal. Ennyi nem elég, hogy megítéld?
2020. márc. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyenek miatt fog itt is aratni, mert szarnak bele.

Az influenzának jóval alacsonyabb a halálozási aránya és nem szorulnak tömegesen lélegeztetőgépre.

2020. márc. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Mi a f..szért lenne a turizmus ellen? 😃


Szerinted az olaszok direkt államcsődöt akarnak, hogy kivégezzék a teljes szezonukat?


Normális az ilyen?

...

Nem tudom nektek mi kell a meggyőzéshez. Mikor már ti/ismerős/szülők kerülnek kórházba? "A saját szememnek hiszek"


Ha a kínai járvány pánikkeltés volt, akkor nem érte el a célját. Az akkori prognózishoz képest az Európai úgy tűnik súlyosabb lesz sajnos. És Eu egy nyitott liberális föld. Abszolút nem kedvez a diktatórikus kínai intézkedéseknek amivel megállították a járványt. Én már akkor attól voltam megijedve, hogy ez a példás rend nálunk teljesen reménytelen.

2020. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Részben, viszont szerintem inkább a tehetetlenséget ellensúlyozza. Az influenza 0.2% halálozási esélyű a koronavírus pedig durván 2%. Ebből ki lehet számolni hányszor veszélyesebb és az influenza sokkal kellemesebb tünetekkel jár pedig az is borzalom.
2020. márc. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Itt mindent megtalálsz és talán végre megérted a helyzet súlyosságát:


https://www.youtube.com/watch?v=0QVdVZvRW1k

2020. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
92%
Mégegyszer leírja valaki, hogy influenzában többen halnak meg, lerúgom a lépcsőn.
2020. márc. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!