Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak én gondolom azt, hogy ez...

Csak én gondolom azt, hogy ez a koronavírus csak generált dolog?

Figyelt kérdés

Nem voltam ott, sőt, több millió ember nem volt ott, hogy meg tudja, hogy ez tényleg így van, és mégis sokan bedőlnek. Csak azért mert naponta hallják a híradóban, rádióban, interneten. A környezetemben elég sok ember csak erről tud beszélni, a bevásárló központokat kifosztották :) Számomra egyszerűen vicc az egész, hogy valamit hallanak, és elhiszik.

Lehet velem van a baj, de 1 percig nem hiszem el, ahogy a H1N1-et se anno.


2020. márc. 6. 22:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%

A vírus maga nyilván létezik, ennyi egészségügyi szakembert nem tudnának becsapni a Földön, de valóban éppen akkori hisztériás pánikkeltés van, mint a H1N1 idején.


Azóta sem jöttem rá ennek okára, így persze most sem vagyok okosabb a koronavírus kapcsán.

2020. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
60%
Baratom szerint is.
2020. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak te, rengeteg tard van még rajtad kívül.
2020. márc. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
74%
Jó ostoba vagy ha valóban így gondolod
2020. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
44%
Én csak azt nem értem minek kell erre úgy rápörögni? Most nem mindegy? Fel kell erősíteni a szervezetet edzéssel, minőségi étkezéssel, sok alvással, stresszkerüléssel, és ügyelni kell a higiéniára. De nem ugyanezt csináljuk máskor is? Persze vannak idős rokonok, de máskor is átadhatok neki mást, amitől megbetegszik. Nekem elég komolytalan egy olyan járvány, ami kb. csak időseket meg más legyengült szervezetű embert szed. Aki úgy érzi gyenge, legyen óvatosabb és kérje meg erre a környezetét is, de pld. engem tudom, h semennyire se veszélyeztet, úgyhogy nem érdekel.
2020. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
"Jó ostoba vagy ha valóban így gondolod". Ha te nem vagy az, légyszi érvelj. De ne azzal amiket "hallottál".
2020. márc. 6. 23:02
 7/31 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván az összes média magára akarja terelni a figyelmet hogy erről ír. Mindig ez van ha történik valami.

De elég sok hely bezárt miatta, nyilván van vírus. Karantén is van, ez is tény. Ahogy előttem is írták, ennyi orvost, kutatót nem lehet becsapni egyszerre.

Végül hozzánk is elérkezett és nem szeretném ha végül én kerülnél karanténba mert megfertőződtem. Dolgozni szeretnék. Az én érdekem is hogy óvatos legyek.

#5. Nem mindegy. Azért kell "rápörögni" mert nincs ellenszer. Még. És még kutatók se ismerik jól a vírust. Szerencsére a tudomány elérkezett oda, hogy találunk ellenszert, és védőoltást készítettünk. Ezért én se pánikolok (Idős szüleimet viszont féltem). Ha ez megvan akkor nyugtunk lesz egyenlőre amíg jön egy másik vírus, és kezdődik előről.

2020. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
63%
Hinni a templomban (se) kell. Egyébként ezt meséld el élőben egy olyan családnak, ahol ebbe halt bele egy rokon. Hamar megkapod a választ, hogy ez ordibálás vagy lincselés lesz, az viszont erősen kérdéses. De hé, ha kamu, nincs mitől félned, nem?
2020. márc. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
81%
Még jó hogy nem voltál ott, mert akkor azon kívül hogy hülyeségeket beszélsz még terjesztenéd is a vírust. Gondolom te biológia órán sem hittél el semmit...
2020. márc. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Miért hinném el? H félelemben éljek? Mi értelme ennek az egésznek, a pánikkeltésen kivül? Ne már. Majd ha a környezetemben látok ilyet, szólni fogok, esküszöm.
2020. márc. 7. 11:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!